18°

Нардеп допоміг Острозькій лікарні придбати кисневі концентратори

Народний депутат Верховної Ради Олександр Салійчук разом з власником торгової марки «Інтер Бетон» Чабораєм Юрієм надали фінансову допомогу Острозькій центральній районній лікарні.

Ще місяць тому більшість видань Рівненщини повідомляли про те, що у КНП «Острозька ЦРЛ» заповнені всі ліжка, які підготували для тих, хто захворів на коронавірус. Нагадаємо, що інфекційне відділення та відділення інтенсивної терапії лікарні були перепрофільовані під надання допомоги хворим на COVID-19. Коли ліжкового фонду в Острозі вже не вистачало, пацієнтів почали перенаправляти у Рівненську, Здолбунівську та Гощанську ЦРЛ.

Не вистачає не тільки ліжко-місць, але й засобів для боротьби з наслідками страшної хвороби, в тому числі і кисневих концентраторів. За допомогою останніх пацієнту подається кисень у більш високій концентрації, нормалізуючи дихальний процес та стабілізуючи роботу серця.

«Друге дихання» Острозькій центральній районній лікарні подарували нардеп Олександр Салійчук та підприємець Чабрай Юрій. До них звернувся депутат Рівненської обласної ради VII скликання Володимир Муляр. Меценати надали фінансову допомогу у розмірі 42 тисяч гривень на придбання кисневих концентраторів для лікування «ковідних» хворих.

Станом на 8 грудня 2020 року в Україні зафіксовано 10 811 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.