15°

Народний депутат Верховної Ради України зніметься у кіно

Народний депутат України 9-го скликання Олександр Ковальчук може зіграти головну роль у біографічному фільмі «Життя у коконі», присвяченому американському актору театру та кіно Брайану Деннехі.

Вітчизняний глядач добре пам’ятає Брайана Деннехі по таким стрічкам, як «Рембо: перша кров», «Поліція Маямі: Відділ моралі», «Кокон», «Гладіатор», «Ромео та Джульєтта» та «Напад на 13-й відділок». Актор неодноразово відзначався нагородами, серед яких «Золотий глобус», Премія Гільдії кіноакторів, шість номінацій на премії «Еммі» та театральні премії «Тоні» і «Лоуренса Олів’є».

Втілювати сценарій фільму-біографії буде студія Columbia Pictures, представники якої вже провели переговори з Олександром Ковальчуком.

Ми будемо намагатися всебічно передати життєпис цієї видатної людини, зробивши акцент на тих роках його життя, які зіграли найважливішу роль. Олександр здобував освіту у Міннеаполісі та Клівленді і вільно володіє англійською мовою. Тому він просто ідеальний кандидат на цю роль», – коментують представники однієї з провідних кіностудій світу.

Зазвичай від біографічних кінокартин очікують певної достовірності, проте іноді в них все-таки допускається зміна деяких подій на користь сюжетної лінії. Події подеколи зображуються більш драматично. Але «Життя у коконі» не буде драмою в прямому сенсі. Columbia Pictures обіцяє, що це буде мікс комедії, сімейного кіно та трилера.

«Я не проти спробувати себе у новій ролі, тому що роль народного депутата дещо обмежує – монолог Гамлета у парламенті мені так і не дозволили зачитати», – коментує своє рішення прийняти пропозицію кіностудії Олександр Ковальчук.