5°

Народний депутат з Рівненщини, відомий своїми “прогулами”, оприлюднив декларацію за 2022 рік

Народний депутат з Рівненщини від партії “Слуга народу” Сергій Литвиненко оприлюднив декларацію про доходи за 2022 рік. Як зазначено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, він подав її 19 січня.

Зазначається, що за 2022 рік Сергій Литвиненко заробив у Верховній Раді 411 тис. грн. Його дружина Евеліна Литвиненко заробила 100 тис. грн, працюючи в Зірненському спиртовому заводі. Це всі доходи подружжя за рік.

Серед нерухомості нардеп вказав житловий будинок на 324 м2 у Мукачеві, який з 2004 року належить його дружині. Окрім цього, у 2017 році дружина отримала у власність земельну ділянку на 605 м2 у Мукачеві. Також задекларував користування службовою квартирою у Березному, яку надає Зірненський спиртзавод.

У розділі про автомобілі Сергій Литвиненко вказав три авто, і лише один з них на сто відсотків належить йому: йдеться про ВАЗ-21093. Іншими двома автомобілями, Toyota Land Cruiser 200 та BMW 730 LD чоловік лише користується.

У минулій декларації було зазначено, що у власності дружини також є BMW X6 за 1,2 млн грн, але наразі це авто не вказане. Інформації про його продаж також немає.

Додамо, що Сергій Литвиненко працював не керівних посадах не лише у Зірненському спиртзаводі, а й в Угерському та Струтинському спиртзаводах на Львівщині. До Верховної Ради вперше був обраний в 2019 році.

Згідно з аналітикою руху “Чесно”, увійшов до списку прогульників. За даними дослідження, Сергій Литвиненко пропустив 45% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp