9°

Наше завдання — новий рівень безпеки не тільки для депутатів і чиновників, а й для всього суспільства

На цьому наголосив очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський під час пленарного засідання сесії Рівненської обласної ради, що відбулася сьогодні, 19 серпня.

Перше питання, яке розглядали депутати, стосувалося звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Генпрокурора, Міністра внутрішніх справ України та Голови СБУ щодо розслідування злочинів проти громадських діячів, журналістів, депутатів. Із цього приводу звітував начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський, який підкреслив, що кількість злочинів у порівнянні із 2017 роком значно знизились: із 91 до 48.

«Однак, навіть така статистика нас не влаштовує, адже за кожним таким злочином стоїть людське майно, життя та імідж нашої держави, — наголосив Олексій Камишанський. — Тому, аби попередити ці та інші аналогічні злочини, ми повинні вийти на принципово новий рівень безпеки і не тільки для депутатів та чиновників, а для всіх громадян».

Саме задля створення безпекового середовища для населення була прийнята комплексна програма захисту регіону «Безпечна Рівненщина» — програма, яка дозволить утримувати криміногенну ситуацію під контролем та не допустити  загострення негативних явищ у суспільстві. 

«Кожне кримінальне провадження, не лише цієї категорії справ, перебуває під контролем керівництва поліції області і ми докладатимемо максимум зусиль, аби громадяни були захищеними та у безпеці», — запевнив Олексій Камишанський.

Крім того, на пленарному засіданні депутати облради прийняли рішення про виділення коштів у рамках обласної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби  із злочинністю на 2021-2023 роки, зокрема із обласного бюджету буде виділено 2 млн грн на придбання єдиної системи відеофіксації та ще мільйон гривень із місцевих бюджетів — на реалізацію заходів із забезпечення громадської та публічної безпеки та профілактики злочинності. 

Джерело: Національна поліція