23°

Настільні ігри Kubix – сучасні розваги для дорослих і дітей

Попри те, що кількість інтерактивних розваг з кожним днем збільшується, реальні ігри за столом, на дивані або навіть на підлозі допомагають зміцнити сімейні стосунки або створити дружню атмосферу. Усе, що потрібно – комплект карток чи ігрового поля, бажання поспілкуватися та гарний настрій.

Переваги настільних ігор Kubix

Настільні ігри випускаються в різних жанрах, у них грають діти та дорослі. Деякі з комплектів розваг містять складніші правила та заплутаний сюжет, а інші зовсім легкі для розуміння та просто дозволяють відпочити від буденності. За допомогою гри з інтернет-магазину Кубікс можна розвинути такі якості, як взаємодопомога, стриманість, лідерство. Граючись, ви позбавляєтеся від суму та депресивного стану. 

Причини, щоб застосувати сучасні ігри у своїй практиці:

 • загострення уваги дитини та дорослого;
 • розвиток когнітивних функцій;
 • розкриття творчого потенціалу;
 • згуртованість команди;
 • підйом настрою та покращення стосунків;
 • можливість відчути себе лідером або знайти однодумців.

Ігри створені, щоб зробити вас щасливими. Пам’ятаєте колишні часи, коли ви викликали свого найкращого друга на товариську гру? Тепер ви можете знову пережити це приємне відчуття, граючи в класичні настільні ігри Кубікс. Справжнє щастя – коли ви можете створювати спогади разом і ділитися цими моментами. Чим більше ми сміємося, тим більше наш організм виділяє ендорфінів. 

Що обрати для розваги?

Асортимент гральної продукції дуже великий, ви знайдете захоплюючі пригоди, економічні стратегії, логічні квести або ж ігри детективного жанру. Разом з цим можна вибрати веселу та просту для розуміння гру для компанії, кількість учасників якої повинна налічувати 3,4 особи або більше людей.

Кожна група гравців відрізняється. Найкращий спосіб вибрати чудову гру – знати свою аудиторію. Ось п’ять запитань, які допоможуть оцінити ваш «ігровий профіль»:

 1. Скільки людей буде грати? 
 2. Який вік та досвід гравців? 
 3. Скільки часу у вас є для гри?
 4. Які інтереси та вподобання учасників? 
 5. Який характер гри (заради спілкування, відпочинку, розвитку мислення чи інше)?

Дитячі розваги також розподіляються на види залежно від вікової категорії. Це пов’язано з особливостями розвитку інтелекту та психіки. Вибираючи гру для своїх дітей, врахуйте тенденції, кількість гравців, а також тему (вона повинна подобатися малечі). Наші менеджери з радістю допоможуть з вибором гри!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp