7°

Національна гвардії України відзначає 8-му річницю з дня створення!

У 2014 році Національна гвардія України формувалася фактично в бойових умовах як сучасне військове формування підвищеної оперативної готовності та мобільності для підсилення військового та правоохоронного ядра. І відтоді стала ефективною складовою сектору безпеки і оборони держави. З моменту створення гвардійці щодня виконували свої обов’язки, захищаючи територіальну цілісність держави в районі проведення АТО/ООС, охороняли мир та спокій на вулицях міст, допомагали у пошуках громадян, які зникли, знаходили та повертали батькам дітей, що загубилися.

Військовослужбовці НГУ завжди приходили на допомогу людям, що опинилися в біді чи потребували захисту їх життя, прав і свобод. І сьогодні вони роблять усе можливе, аби захистити нашу країну від підступного ворога, що розпочав повномасштабне вторгнення. Як і у 2014 році, воїни Нацгвардії одними із перших вступили у бій, аби звести нанівець загарбницькі плани російської федерації. Так, 24-го лютого гвардійці завдали ураження ворожому десанту під Гостомелем, унеможливлюючи його плани просуватися до столиці. А звичайні хлопці – строковики підбили 4 танки російські танки на підступах до Харкова. І далі разом зі Збройними Силами України гвардійці мужньо виконують поставлені завдання, обороняють Київ, Маріуполь, Харків, Чернігів інші населені пункти, що свідчить про нашу високу мотивацію, професіоналізм та досвід! Про готовність мужньо та впевнено боронити рідну землю. І так буде надалі!

Наша редакція висловлює щиру вдячність вам, захисникам батьківщини з Національної гвардії України. Низький уклін за вашу нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаємо успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Зичимо усім гвардійцям, їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, Миру і добра!