19°

Навесні Україна може закінчити війну, – генерал Дмитро Марченко

Генерал Дмитро Марченко заявив, що вже навесні Україна може закінчити війну з росією та відбити всі окуповані території, включно з Кримом та ОРДЛО.

За словами генерала, для цього необхідна та кількість озброєння, яку Україні обіцяли партнери. Про це Марченко сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

“Я би не хотів братися за прогнози. Але якщо в нас буде та кількість озброєння, яка нам була обіцяна, яка нам необхідна, то, думаю, навесні наступного року ми будемо святкувати перемогу”, – сказав генерал.

За його словами, точку неповернення Україна вже пройшла після Ірпеня і Бучі, тому про переговори на умовах росії не може бути й мови.

“Якщо ми це зробимо, то ми цю війну просто перекладемо на плечі наших дітей. Якщо ми залишимо ворогу хоча би шматок землі, він повернеться додому, зробить певні висновки і через шість чи вісім років нападе знову. Тому нам потрібно відстояти всю територію, нам потрібно брати під контроль усі кордони України і не залишати їм жодного клаптика нашої землі”, – наголосив генерал.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp