8°

«Не викидайте нас на смітник»: що буде з працівниками Речового ринку у Рівному

Будівництво п’яти багатоповерхівок на нинішній території речового ринку розпочалося.

Житлові будинки планують звести неподалік ресторану «Спорт» і стадіону «Авангард».

Таке рішення прийняли за керівництва попередньої міської влади.

На їхню думку, у сучасних реаліях, базарами ніхто не користується, люди обирають торгові центри, яких у Рівному достатньо.

Щоправда, з таким рішенням не погоджуються працівники ринку, їх там понад 800. Вже незабаром частина з них може залишитися без роботи, адже кіоски, які вони будували за власний кошт – демонтують.

Попри те, що оренда трьох ділянок, на яких розташований Речовий ринок спливає у 2030 році. Торговців попередили, що вже незабаром, територію потрібно буде звільняти. Керівництво Речового ринку, не проти аби цю територію забудували.

Вирішити проблеми працівників ринку намагається теперішня влада. Олександр Третяк вислухав обурення людей та запропонував варіант будівництва нового місця для торгівлі.

Я зацікавлений у тому аби допомогти вам, аби було добре і для працівників, і для міста. Ми ситуацію обговоримо, вирішимо і все буде добре,- наголосив Олександр Третяк.

Ще однією болючою темою для підприємців є підвищення орендної плати на 50%. До прикладу, у рівненських торгових центрах приміщення коштують дешевше.

Ми працюємо на холоді, все капає на голову, без нормальних санвузлів, а платимо значно більше ніж ті, хто орендують магазини у торгових центрах,- обурюється продавчиня.

До слова це найбільша орендна плата на базарі в Україні.

У випадку, якщо базар все ж заберуть, працівники обіцяють прийти до міської ради, навіть готові голодувати.

Джерело: Радіо Трек


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp