Нетверезого рівнянина двічі за вечір зупинили патрульні | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
31-05-2017  8:55
Нетверезого рівнянина двічі за вечір зупинили патрульні

На вулиці Петра Могили, патрульні помітили автомобіль Renault, водій якого порушив ПДР. На вимогу зупинити транспортний засіб 39-річний рівнянин не реагував та продовжував рух.

Заїхавши у двір, кермувальник покинув свій автомобіль та направився у невідомому напрямку. Патрульний наздогнав водія, але він постійно повторював, що автомобілем не керував, а просто прогулюється вулицею. Полісмен повідомив рівнянину, що уникнути відвідповідальності йому не вдасться та порушення ПДР, яке він здійснив, є зафіксованим на нагрудному відеореєстраторі. Після цього порушник намагався втекти від правоохоронця, але перечепився, упав та пошкодив ліву руку. Водію полісмени негайно викликали карету швидкої допомоги.

Під час спілкування з кермувальником патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці зупинки та у медичному закладі рівнянин відмовився у встановленому законом порядку в присутності двох свідків. Щодо водія інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 (керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст.126 (не пред’явлення для перевірки відповідних документів) КУпАП, адже останній не пред’явив жодних документів для перевірки. Патрульні у водія взяли розписку про зобов’язання не керувати транспортними засобами. Після цього, громадянина госпіталізувала швидка медична допомога.

Уже через кілька годин, патрулюючи на вулиці Петра Могили, полісмени знову помітили автомобіль, водій якого напередодні ввечері був нетверезим. Виявилося, що керував транспортним засобом той же 39-річний рівнянин, щодо якого патрульні склали адміністративні матеріали за керування у нетверезому стані. У нього полісмени знову помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду він відмовився, що стало причиною для складання протоколу за ч.2 ст.130 КУпАП. На місце зупинки транспортного засобу приїхала дружина горе-водія, яка і відвезла автівку з чоловіком додому.

Патрульна поліція Рівного

Мета:


Читайте також:2C°
6м/с