Нотатки пані | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-08-2017  11:29
Нотатки пані

 

 

Сьогодні ми розповімо про:

– вплив дорогоцінних металів на організм людини;

– серпневі знижки у ювелірних салонах Рівного;

 

Вплив дорогоцінних металів на організм людини

      Нам, паняночкам, завжди подобається прикрашати себе різноманітними сережками, намистом та перснями, бажаючи додати в свій образ сяйва та краси, але з давніх часів відомо, що дорогоцінні метали можуть ще й значно поліпшити наше здоров`я.

1.Наприклад, якщо виникають проблеми з щитовидною залозою, то можна носити тісне намисто з бурштину. А срібна оправа ще збільшить силу впливу каменю на щитовидку.

2.Срібло і здров`я – пов`язані. Сучасні методи дослідження довели, що срібло володіє не тільки антисептичними властивостями, крім цього воно також добре впливає на життєві процеси в організмі людини.

3. Золото має антибактеріальні та антигрибкові властивості, активізує кровообіг, сприяє посиленню метаболічних процесів в організмі. Людям з давніх часів відомо про цілющий вплив золота на організм, і з тих пір вони намагаються використовувати його на своє благо. Наприклад, ті, хто багатший, в побуті здавна користувалися золотими столовими приладами. Причому, це була не просто примха, тяга до дорогих виробів, а й профілактика шлунково-кишкових розладів.

4.Срібні прикраси не рекомендовано носити гіпертонікам, їм краще підійде золото, воно робить сильну тонізуючу дію і знижує тиск. З цієї ж причини воно рекомендується людям, що страждають серцевими захворюваннями і відчувають значний занепад сил.                                          5. Срібло, в тому числі і вироби зі срібла, покращують імунне поле людини. У прямому сенсі срібло вбиває бактерії, палички, віруси, оберігаючи наш організм від інфекцій. Приміром, в Індії населення, що живе біля річки Ганг, майже не хворіє дерматичними захворюваннями. Справа в тому, що вода в Гангу багата іонами срібла, яке потрапляє туди через підземні джерела, що проходять через сріблодобувні рудники. За цим же принципом у середні віки вироби з міді захищали людей від холери. Якщо срібло при контакті зі шкірою темніє, це може говорити про шкірних захворюваннях, кажуть вчені.

6. Золото допомагає людям при виразковій хворобі шлунка або захворюваннях дванадцятипалої кишки.

7. Срібло варто носити при дратівливості і головних болях, так як воно, на думку вчених, надає заспокійливу дію, золото ж, навпаки, – тонізує.

Дорогі жінки, не забувайте радувати себе, тим більше, що крім радості ви можете отримати чарівні властивості тих виробів, які ви для себе обираєте.

Серпневі знижки у ювелірних салонах Рівного 

  1. «Ювелірний дім ZARINA» пропонує знижки на обручки 20% та інші ювелірні вироби від 30% до 65% Адреса: м.Рівне, вул.Макарова, 23
  1. «Ювелірний Магазин» дарує 25% знижки на всі вироби до 8 серпня Адреса: м.Рівне. вул. Короленка, 2
  1. «Zoloto UA» пропонує до 40% знижки на всі вироби Адреса: м.Рівне, вул. Соборна, 17
  1. «Діамант» пропонує знижки на золоті прикраси до 45% крім виробів з діамантами 10% знижки на вироби із срібла
  1. «Золотий Вік» пропонує систему знижок від 40%до 55% на золото, а також від 30%до 65% на вироби зі срібла. Адреса: м.Рівне, вул. Соборна, 61

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
3м/с