6°

Нотатки пані: 4 основні правила, як захистити дитину в інтернеті. Акції в магазині одягу Рівного

  • Намагайтеся створити з дитиною максимально довірливі відносини, щоб вона не боялася звернутися до вас з будь-якими тривогами чи страхами. Станьте для неї авторитетом, поясніть, що Ви теж не ідеальні і також потрапляли в суперечливі ситуації, що нема чому соромитися, коли щось не виходить або друзі не розуміють. Тоді діти не відчуватимуть стіну між поколіннями, прислуховуватимуться до Вашої думки і рахуватимуться за нею. А Ви, в свою чергу, будете непомітно відслідковувати все, що так чи інакше турбує підлітка. Так Ви зможете пояснити, які небезпеки можуть приховуватися в мережі, а також, як правильно себе поводити.
  • Беріть участь у житті дитини. Не секрет, що велику кількість часу в соцмережах проводять ті діти, котрим нудно і нема, чим зайнятися в реальному житті. Вони не мають хобі, друзів, але найгірше те, що їм не вистачає батьківської уваги.
  • Як би важко це не було, не намагайтеся замінити час, проведений разом, купленими подарунками. Знаходьте можливість поговорити про сокровенне, з’ясувати, що цікавить Вашу дитину. Запропонуйте їй відвідувати якісь гуртки чи секції за її інтересами. В ідеалі – знайдіть ваше спільне хобі, як от щотижневі прогулянки лісом, походи в басейн тощо, яке дозволить вам проводити більше часу разом. Вечорами знаходьте хоча б годину, щоб розпитати дитину про успіхи в школі, про новинирівного в житті її та друзів, або ж просто слухайте, дайте їй виговоритися. Коли підліток розуміє, що батьки не байдужі до його життя, цікавляться ним і готові прийти на допомогу у потрібний момент, потяг до віртуального життя і спілкування суттєво знижується. Майте на увазі, що іноді не треба повчати чи намагатися втрутитися, вирішити проблеми за дитину. Що більшим буде контроль з Вашої сторони, тим імовірніше, що з’являтимуться таємниці, в яких Вас не допускатимуть.
  • Аргументуйте свою позицію, але не нав’язуте її дитині. Не варто забороняти дитини реєструватися в соцмережах або читати її особисті переписки. Це може змусити її спілкуватися під вигаданим профілем і тоді Ви остаточно втратите контроль. Не переживайте, що дитина ще мала і не зрозуміє. Пам’ятайте, що заборонений плід завжди манить!

У 21 першому столітті те, що у дитини є віртуальні друзі – це нормально. Те, що вона довіряє їм таке, що не завжди розповідає батькам, – це теж нормально. Виховуйте дитину в довірливій атмосфері, пояснюйте, що можна довіряти знайомим з мережі, а що не слід, і тоді Ви зможете легко відчути, якщо з’являться якісь загрози її безпеці.

Зігрітися шопінгом пропонує магазин “Obnova Euroshop”:

Купуй взуття і отримуй – 40% на светр, або обирай куртку і забирай шарф зі знижкою – 40% . Пропозиція діє до 24.11. Адреса: м.Рівне, вул. Симона Петлюри, 22.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp