17°

Нотатки пані: 7 способів отримати плоский живіт без тренувань

Багато представниць прекрасної статі мріють про красиву фігуру, у тому числі і про плоский животик. Але в наш час, коли катастрофічно не вистачає вільного часу здійснити цю мрію за рахунок тренувань не виходить. Ось кілька діючих способів, які допоможуть отримати плоский животик без виснажливих тренувань:

Тримати спину прямо.
Гарна постава ніколи не шкодила. Якщо стежити за своєю спиною і трохи втягувати живіт, то через кілька тижнів можна побачити, як живіт поступово стає плоским, а талія зменшується в сантиметрах. Почніть прямо зараз сидіти з прямою спиною, не відкладаючи це на потім. Це добре і дієво тільки тоді, коли підшкірна жирова клітковина ще не затягла весь живіт суцільною смугою.

Пити більше води.
Пийте більше води –  як мінімум 8 склянок на день. Коли води в організмі не вистачає, то метаболізм відбувається не належним чином, а це і призводить до зайвої ваги. Запам’ятайте, що чай, молоко, компот – не вода, а рідина. Намагайтеся пити по склянці води вдень ​​майже щогодини. Також для гарного метаболізму корисна вода з лимоном. При приготуванні їжі просто додайте трохи кориці, імбиру або перцю. Також метаболізм покращує грейпфрут і лимон.

Добре пережовуйте їжу.
Чим більше ви жуєте, тим менші шматочки їжі і тим менше вони в травному тракті, а це сприяє хорошому і швидкому травленню. Плюс ще й у тому, що за допомогою маленьких шматочків шлунок не так сильно розтягується – це призводить до зменшення вашого апетиту. Невеликий апетит допоможе вам бути стрункою і привабливою жінкою на довгий час.

Більше ходіть пішки.
Прийміть це як правило, щодня виходити на вулицю для тривалої прогулянки. Мінімум, для хорошого ефекту, необхідно 30 хвилин в день. Виходьте з автобуса чи трамвая на одну або дві зупинки раніше і не користуйтеся ліфтом, все ніжками. Через пару тижнів ви здивуєтеся як швидко жир почне йти. Тільки обов’язково тримайте спину прямо і живіт втягнутим. А додатковим плюсом від ходьби буде вам пружна попа і стрункі ніжки.

Слідкуйте за здоров’ям, у тому числі і за гормонами.
Навіть мале перевищення гормону естрогену над нормою може зіпсувати вашу фігуру. Естроген відповідає в організмі за накопичення жирів, тому так важливо за ним стежити. Якщо у вас достатня кількість кальцію і вітамінів групи В, то вам наврядчи загрожує підвищення цього гормону. Звичайно, краще здати аналізи, але запастись кальцієм можна. Тому кальцій, вітамін D і вітамін В обов’язково повинні бути присутніми у вашому раціоні.

Здорове харчування.
Правильне харчування необхідно людині незалежно від фізичного стану вашого тіла. Припиняйте походи по нездоровим, але смачним фастфудам, менше їжте солодке і здобу. У свій раціон додавайте більше овочів і фруктів. Готуйте різні каші, які можна підсолодити сухофруктами. Частіше вживайте рибу. Ідеально звичайно, скласти для себе низькокалорійне меню. Через місяць ви побачите, що ваш животик йде, а вся фігура стає стрункішою.

Полежте.
Трохи дивний спосіб, але все-таки приємний. Наступне заняття японці вважають гарантією стрункою красивої фігури. Ляжте рівно на спину, ноги вище рівня тулуба, під поперек підкладіть скручений рушник або невелику подушку і дайте животику впасти. Вважається, що це також м’язова пам’ять. Таке заняття треба робити 20 хвилин.