Нотатки пані
Сьогодні ми розповімо про:
-ревінь – користь і шкода;
-знижки на шкільне приладдя;
Ревінь – користь і шкода

пані Інна
Ревінь приблизно на 93% складається з води, в ньому також містяться і корисні біологічно активні компоненти. Найбільшу увагу варто приділити вітамінам A, C, E, мінеральним елементам (залізу, натрію, міді), янтарній і яблучній кислотам, а також унікальній речовині -хризаробіну. Останній дуже важливий при лікуванні серйозних шкірних захворювань.
Від використання цього представника флори можна отримати наступну користь:
- Кореневища рослини дозволяють поліпшити травлення і стан шкірних покривів. Також у нього присутні проносні і жовчогінні властивості.
- Корінці ревеню – прекрасний засіб від гіпертонії. Також вони допомагають подолати авітаміноз і відновитися після затяжної хвороби.
- Сік, вичавлений із стебел ревеню, володіє антиканцерогенними якостями. Регулярно вживаючи його, можна захиститися від формування раку.
- З ревеню також можна приготувати компот, який збереже корисні речовини рослини тривалий час. Такий чудовий напій дуже добре тонізує і підвищує працездатність в цілому.
Але до вживання ревеню або різних страв з нього слід все ж проявляти обережність. Інакше можна собі нашкодити:
- Загальна інтоксикація організму при вживанні занадто великої кількості рослини.
- Через сечогінний вплив від застосування рослини в їжу, доведеться відмовитися від ревеню людям з серйозними захворюваннями сечостатевої системи.
- Негативно здатний вплинути ревінь і на ще не народжену дитину. Тому вагітним його вживати в принципі не можна.
Шкільний шопінг розпочато!
Готуймося до школи разом з «Чудо Острів» – Mega Sale понад 10000 товарів зі знижкою до 70%!
Знижка діє до 31.08.2017.
Якщо Ви хочете поділитися ідеєю чи цікавою темою для рубрики “Нотатки пані”, залишайте коментарі у Фейсбуці з позначкою #Нотатки_пані.