Нотатки пані: абдомінопластика – операція «плоского живота» ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-08-2017  11:26
Нотатки пані: абдомінопластика – операція «плоского живота»

 

 

Сьогодні ми розповімо про:

-абдомінопластика – операція «плоского живота»;

 

пані Інна

Мати привабливий та плаский животик мрія чи не кожної з нас, особливо ця тема актуальна влітку в сезон відпусток. Але, на жаль, бувають випадки, коли одних лише дієт чи фізичних вправ може бути не достатньо. Тому сьогодні, милі паняночки, ми поговоримо про способи корекції фігури, необхідність яких виникає в разі розтягування шкіри та м’язів живота після вагітності, що в поєднанні з втратою ваги призводить до його відвисання. Адже, деформований  живіт, не приховають  навіть ретельно підібрані гардероби, що є причиною перешкод практично у всіх повсякденних справах та призводить до невпевненості і розвитку комплексу. А розібратися нам в цьому допоможе спеціаліст в цій сфері пластичний хірург, кандидат медичних наук Швець Ірина Миколаївна.

 

 

Швець Ірина Миколаївна, пластичний хірург, кандидат медичних наук, тел. +380990203470

Для надання красивого вигляду Вашому животику в пластичній хірургії існує два типи корекції – ліпосакція живота та абдомінопластика (пластика передньої черевної стінки).  Ліпосакція усуває лише  локальні жирові відкладення в ділянці живота, а  абдомінопластика радикально корегує недоліки передньої черевної стінки, такі як: надлишкові відкладення підшкірно-жирової клітковини,  відвисла та дрябла шкіра живота, а також розходження прямих м’язів живота. Цей стан може виникнути у жінок після вагітності, а у чоловіків частіше всього буває після різкого зниження маси тіла. Операція не завадить народжувати ще одну дитину, проте нову вагітність прийдеться відкласти хоча б  на один рік. Абдомінопластика може бути одним з етапів боротьби з ожирінням, але ні в якому випадку не його головним вирішенням. Тому пацієнтам, які планують хірургічним методом зробити свій животик пласким та підтягнутим слід до операції стабілізувати свою вагу та боротись в першу чергу з причиною її надлишку.

Операція проводиться під загальним наркозом і займає в середньому від 2 до 5 годин. Пластичний хірург видаляє надлишки шкіри, жирових відкладень, підтягує м’язи передньої черевної стінки та, при необхідності, переміщає пупок в нове положення. В залежності від об’єму  оперативного втручання розрізняють слідуючі види пластики живота:

1)Мініабдомінопластика – в цьому випадку підтягується лише незначна частина передньої черевної стінки, яка знаходиться нижче пупка, а переніс пупка не проводиться. Після операції залишається короткий рубець над лобком.

2) Стандартна абдомінопластика. При даному оперативному втручанні на протязі всієї черевної стінки, крім висічення надлишків шкіри проводиться також ушивання м’язів живота.  В надлобковій ділянці залишається довший рубець над лобком,  а також рубець навколо перенесеного пупка, який з часом стає практично непомітним.

3)Ендоскопічна абдомінопластика обмежується лише ушиванням м’язів, які розійшлись, підтяжка шкіри не проводиться. Цей вид пластики підходить пацієнтам, в яких шкіра зберігає еластичність та пружність. Завдяки використанню ендоскопа, хірург обмежується декількома невеликими (5мм) розрізами, рубці від яких будуть непомітними.

Слід пам’ятати, що абдомінопластика вважається одною із самих важких  операцій в пластичній хірургії, що спричинено великою площею післяопераційної рани та, як наслідок, високим  ризиком  ускладнень.  Протипоказами для абдомінопластики є: цукровий діабет, морбідне ожиріння, вагітність, що планується на протязі 12 місяців після операції, серцева та легенева недостатність. Якщо говорити про вікові рамки, які дозволяють проведення даного оперативного втручання, то потрібно відмітити, що обмеження диктуються не віком, а станом здоров’я пацієнта. Тому потенційному пацієнту варто приймати рішення про проведення абдомінопластики лише після того, як він вислухає та прийме до уваги всі рекомендації пластичного хірурга.

 

Якщо Ви хочете поділитися ідеєю чи цікавою темою для рубрики “Нотатки пані”, залишайте коментарі у Фейсбуці з позначкою #Нотатки_пані.

Мета:


Читайте також:7C°
4м/с