11°

Нотатки пані: денний макіяж — основні прийоми і секрети краси

пані Інна

Ніщо так не псує зовнішність жінки, як поганий макіяж. У той же час вірно і зворотнє: правильний макіяж може підкреслити природну красу жінки, сховати можливі недоліки і виділити найбільш привабливі риси обличчя.

Занадто багато косметики може тільки зіпсувати макіяж очей, губ або інших частин обличчя. От кілька прикладів того, чого не варто робити:

  • Темна підводка для очей повинна використатися дуже обережно. Макіяж очей з використанням великої кількості чорного не тільки зіпсує враження від макіяжу, але й може додати Вам років.
  • Так, усі знають про використання тональної основи, але деякі дівчата забувають, що основа покликана стати на захисті шкіри і сховати деякі її недоліки. Тобто основа повинна підходити під тон шкіри, а не змінювати його. До того ж, варто змішувати декілька основ, щоб досягти найкращого ефекту.
  • Знати міру необхідно і у використанні пудри. Макіяж з великою кількістю пудри вже буде схожий не на макіяж, а на театральну маску – пудру варто наносити на зволожену шкіру. Тільки в цьому випадку пудра сховає недоліки, а не підкреслить їх.
  • в наостанок – губи. Першою справою наводимо контур спеціальним олівцем. Важливість цієї операції складається не тільки в оформленні губ, але й в обмеженні помади. Тобто контур дає можливість макіяжу зберігатися довше. Помада, як і інші складові макіяжу, повинна вибиратися з урахуванням шкіри: темна шкіра — теплі тони, світла — холодні.