-3°

Нотатки пані: як недорого одягатися і виглядати шикарно – кілька простих прийомів

  1. Підганяйте одяг по фігурі

Найпростіша спідниця  може виглядати не гірше, ніж витвір дорогого бренду за тисячі гривень. Якщо річ не сидить ідеально прямо з вішалки, то віднесіть її в майстерню.

  1. Замініть гудзики

Замініть прості пластикові гудзики на щось більш цікаве: гудзики з металу або з перламутром. Нестандартні гудзики легко можна знайти в інтернеті або в магазинах фурнітури. А ще ви можете сміливо відпорювати цікаві екземпляри від речей, які більше не носите.

  1. Не дозволяйте речам виглядати заношеними

Якщо на речі з’явилася пляма, негайно видаліть її або несіть в хімчистку. Якщо пляму не можна вивести, прибирайте негайно річ з гардеробу. Те ж саме стосується і катишків. Якщо ж стався невеликий дефект – розійшовся шов або загубленою гудзики – швидше несіть річ в ремонт. Якщо ви помітили дефект, то і для інших він буде очевидний.

  1. Тримайтеся подалі від «бомж-ефектів»

Не кожна річ або матеріал здатен виглядати добре, якщо його  штучно пошкодили або потерли. Виняток становлять рвані джинси, а в іншому всякі потертості, заломи і інші “ефекти заношеності” справляють не найкраще враження. Псувати речі – теж мистецтво. Щоб зробити це круто, потрібен час. А час, як відомо, це гроші.

  1. Періть правильно

Занадто часте і неправильне  прання псує речі. Фарби тьмяніють, тканина зношується, через це річ виглядає поношено і дешево. Намагайтеся стежити за якістю прання. Вивчіть інструкції, періть улюблені речі правильно.

  1. Купуйте праски з паром

Складки і пом’ятість надають речам дешевий вигляд. Проте хороша праска з паром дозволить вирівняти усі складки за пару хвилин. Між праннями речі можна обробити паром і розвісити в добре провітрюваній  кімнаті, теж допоможе.

  1. Чорний краще ніж коричневий

 Купуючи недорогий одяг віддавайте перевагу класичному чорному і білому, або чистим контрастним виразним кольорам –  пастельним або яскравим насиченим. Вони будуть виглядати дорожче.

     8.Ретельно вибирайте те, що під одягом

Неправильно підібрана  білизна або шви і лінії від нього під одягом можуть зіпсувати все. Але правильно обраний бюстгальтер і інші предмети нижньої білизни цілком можуть впоратися з недоліками посадки недорогого одягу, виправити силует і додати вашому образу більше стильності.