Нотатки пані: як вибрати гаманець для багатства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-10-2017  11:30
Нотатки пані: як вибрати гаманець для багатства

пані Інна

 Прямокутне портмоне, в якому купюри поміщаються в розгорнутому вигляді, декому здається занадто громіздким. Але саме такий гаманець відмінно підходить для використання енергії грошей та направить її в потрібне русло. В маленьких гаманцях гроші зберігаються в зігнутому навпіл вигляді, що в значній мірі пригнічує їх енергетику.

Що стосується монет, то їх можна зберігати в одному гаманці з паперовими купюрами або в окремій монетниці.

 Дуже важливо вибрати гаманець привабливого для грошей кольору. Для кожної людини колір аксесуара визначається залежно від її  стихії. Визначити її можна за датою народження, звернувшись до східного календаря. При цьому є й універсальні кольори. Наприклад, червоний колір, як і його відтінки, має неймовірно сильну позитивну  енергетику  незалежно від дати народження свого власника. Крім червоного символізують багатство і фінансовий успіх зелений, золотий і ліловий кольори.

Якщо говорити про матеріал, з якого має бути виготовлений  гаманець, що не порушує потік енергії натуральна шкіра або замша. Не рекомендується зберігати фінанси у виробах з синтетичних, штучних матеріалів, оскільки вони екранізують позитивну енергетику і, згідно з вченням фен-шуй, не приносять багатства.

Бажаючим придбати недорогий гаманець рекомендується придбати річ з натуральної тканини.

В грошовому «домі» повинні бути також свої талісмани.  Наприклад, якщо в гаманець помістити першу зароблену купюру або монету, при цьому злегка змастивши її медом, то гроші злітатимуться на неї, як бджілки. Якщо є можливість дістати 3 китайські монетки, з них, перев’язавши червоною стрічкою, можна зробити магніт для притягування грошей. Носити його рекомендується поруч із грошима. Від грошових втрат і необдуманих фінансових витрат вбереже стручок квасолі. Для досягнення ефекту необов’язково носити в гаманці справжній стручок, достатньо картинки з його зображенням.

Посилити енергію грошей може крапелька нанесеного на підкладку гаманця ефірного масла з ароматом м’яти.

Є речі, які не повинні бути присутніми в гаманці. Наприклад, не можна тримати в ньому фотознімки близьких людей. Це порушує грошовий потік, а також завдає шкоди енергетиці людини, зображеного на фотографії. У гаманці не повинні бути присутніми непотрібні папірці, квитки і чеки, старі та брудні банкноти. Бажаючи вибрати аксесуар, відповідний перерахованим критеріям, не можна забувати про важливі умови досягнення успіху – гаманець повинен подобатися господареві. Необхідно підібрати саме такий, який гармонійно доповнить свого власника.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
6м/с