Нотатки пані: як зберегти стосунки з коханим чоловіком на відстані | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-09-2017  11:30
Нотатки пані: як зберегти стосунки з коханим чоловіком на відстані

Сьогодні ми розкажемо про те, як:

-зберегти стосунки на відстані;

– підтримувати теплі почуття з коханою людиною, коли ви не поруч.

пані Інна

 У житті все складається іноді не так, як ми хочемо. Часто обставини накладаються на життєві перехрестя, і з цієї вельми вагомої причини дві люблячі людини змушені зберігати свої почуття, перевіряючи їх відстанню і часом.
Чи легко зберегти почуття, перебуваючи за тисячі кілометрів один від одного, зможе відповісти лише той, хто отримав такий життєвий досвід, який особисто я маю. 
Не знаєте, як пережити розлуку з коханим чоловіком? Я спробую вам допомогти. 

 

  • Безумовно, ви повинні спілкуватися, по можливості щодня: телефонні розмови, листування, скайп, соціальні мережі – вибираєте те, що підходить саме вам. Якщо немає часу для щоденного спілкування, тоді можна обговорити «годину виходу в ефір», коли обидві людини абсолютно вільні і можуть віддатися спілкуванню.
  • Висловлюйте свої почуття, іноді лише перебуваючи на відстані від коханої людини, можна відверто і чисто розповісти про те таємне, що так важко висловити  в очі. Розповідайте про хороше і погане, діліться враженнями за день, тиждень. Обов’язково вживайте в мові ласкаві, ніжні слова, додавайте смайли по тексту повідомлень, передавайте свої почуття онлайн-листівками і красивими висловами.
  • Пам’ятайте про себе, кожен з двох люблячих людей має право на особистий простір: друзі, хобі, хвилини самоти – в повсякденності днів такі моменти допомагають наблизити момент зустрічі, а також дають основу для розмов та обміну враженнями. 
  • Ваші стосунки залежать тільки від вас: проявіть фантазію, віддайтеся мріям і бажанням, придумайте якісь традиції. Перебуваючи далеко один від одного, ви можете підігрівати ваші почуття ніжними повідомленнями, незвичайними листівками, деколи можна додати пікантності й інтимності в слова. Іноді достатньо простого привіт-смайла або ніжного «добраніч!» в телефонній трубці. Стосунки на відстані мають життя, коли є якийсь момент несподіванки і інтриги, коли кожного моменту зустрічі (телефонний дзвінок, скайп-розмова, смс-повідомлення) чекаєш, як першого побачення.
  • Але найважливіше, найголовніше – основа всіх відносин – це  віра. Віра в свої почуття, віра в очікування і час. Обставини річ тонка, вони змінюються і видозмінюються. І рано чи пізно приходить той момент, коли люди вже перестають жити порізно. Вони починають жити в одній квартирі, поруч один з одним – тому що вірили в продовження своїх почуттів.
  •  Відстань у відносинах дає привід для багатьох сумнівних думок і тривог: зради, відмова від почуттів, обіцянок. Не варто себе накручувати, якщо з’являється якась подібна думка, треба піти на відверту розмову. Якщо людині нічого приховувати, якщо він вас любить і цінує, він заспокоїть вас, відсуне ваші тривоги. Але робити це варто акуратно і вміло, так як слова здатні дуже ранити.

    Зберігаючи почуття на відстані, варто пам’ятати про три основні речі: віра, час, спілкування.

Довіряючи один одному, ви уникаєте порожніх сварок і непотрібних проблем. Проводячи з користю час, ви наближаєте зустріч. Спілкуючись, ви пізнаєте людину ближче, вчитеся розуміння, терпінню, любові.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с