Нотатки пані: Як збільшити простір у ванній кімнаті. Корисні поради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-09-2017  11:29
Нотатки пані: Як збільшити простір у ванній кімнаті. Корисні поради

Сьогодні ми розповімо про те:

-як збільшити простір у ванній кімнаті;

пані Інна

Допоможе збільшити простір у ванній кімнаті колір стін або кахлю, який повинен бути пастельного кольору, без великих візерунків. Стереотипом оздоблення ванної кімнати є облицювання її керамічною плиткою, хоча існують не менш привабливі, але більш дешеві матеріали, що володіють достатньою вологостійкістю. Наприклад, можна використовувати декоративну штукатурку, і покрити їх лаком або водостійкою фарбою, чи встановити на стіни і стелі пластикові панелі.

Дзеркала і дзеркальні поверхні будуть якомога доречними в умовах маленьких ванн, оскільки вони візуально збільшують простір.

Краще купувати дзеркала з підігрівом, щоб вони не запотівали і не псувалися. Доречними будуть невеликі підвісні шафки з дзеркальними дверцятами. Особливо мало місця займуть шафки, вмонтовані у стіні. Саме дзеркало зазвичай вішають над раковиною.

 У будь-якій ванній повітря буває вологим. Тому повітря повинно вільно циркулювати по приміщенню. А для цього в маленькій ванній кімнаті повинно бути встановлено мінімум меблів, і вони повинні стояти не впритул один до одного. Вологості можна взагалі уникнути, якщо зробити теплу підлогу.

Найчастіше ванні кімнати просто переповнені купою баночок, тюбиків, халатів та рушників, що навіть зорово зменшують площу. І ще, кожна жінка вважає своїм обов’язком виставити у ванній всю свою косметику, хоча постійно користується лише меншою її половиною.

Всі ці речі потрібно ховати, залишаючи лише самі необхідні, якими користуємося щодня. Для цього потрібно передбачити підвісну поличку над раковиною або унітазом.

Якщо під умивальником місце не зайняте, не дамо йому пустувати, і встановимо там шафку, в якій поміститься весь арсенал флаконів з побутовою хімією. Такі шафки часто продаються разом з раковиною для ванної та складають з ним єдиний ансамбль, що виглядає сучасно і дуже красиво.

Гачки для халатів та іншого одягу можна повісити на двері, але двері при цьому повинні відкриватися назовні. Але, не слід забувати про те, що двері за своєю функціональністю не є вішалкою і захаращувати їх надмірно гачками з одягом теж не слід.

Так само одним з зорових методів збільшення простору є заміна звичайних дверей на розсувні.

Залишилися такі дрібниці як сушарка для рушників, дзеркало і гачки для халатів. Для економії місця купіть і вмонтуйте поворотні штанги.

І, звичайно, ніщо так не прикрашає дизайн маленької ванної кімнати і не надає простору приміщенню, як ідеальна чистота ну і, звичайно,  мінімалізм у речах.  Сподіваюся, що мої поради зможуть допомогти вам у створенні комфорту у вашій ванній.

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
21C°
5м/с