6°

Нотатки пані: який макіяж доповнить маленьке чорне плаття

Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівняється з ним за своїм мінімалізмом і нескінченністю варіантів образу. Такого виду сукні при всьому можливому різноманітті, диктують свої закони. І в плані макіяжу також.

Закон перший — це урочистість.

Згідно модним канонам, не потрібно в собі культивувати пристрасть до чорного одягу в повсякденному житті. Можна вважати винятком лише строгий костюм класичного крою для ділових прийомів. Чорна сукня як би там не було —  сукня вечірня.

Закон другий: загальна демократичність — не синонім вседозволеності.

Здається, все просто: скомбінуйте грунтовний фоновий колір з деталями і аксесуарами будь-яких відтінків — і готово. Нічого подібного! Тонка вишуканість фону завжди вимагає вишуканості в його детальних доповненнях. Стосується це і такої області, як макіяж.

 Яким повинен бути макіяж

В першу чергу — максимально помітним. Весь акцент яскраво-чорного  одягу потрібно грамотно змістити на обличчя. Шкіру слід ретельно очистити і змастити зволожуючим кремом перед застосуванням декоративної косметики, привести до ладу брови. Це обов’язкова умова на всі випадки життя.

Починати макіяж потрібно з нанесення  тональної основи, що зробить шкіру ніжною. Основу фіксувати краще розсипчастою пудрою, так як саме вона надає обличчю  шовковистість та  живу природність.

Переходимо поступово до очей. Тут важливо не помилитися, адже правильно зроблений макіяж очей може надати всьому обазу стилістичну завершеність і красу.

Як варіант, до елегантного чорного плаття створюється розкішний вечірній макіяж за допомогою відтінків будь-яких благородних металів.

Нанести під брови тіні платинового або сріблястого кольору, а на верхню рухому повіку — трохи золотистого.

Відтінити нижню повіку можна м’яким олівцем світло-коричневого або шоколадного тону. Цим же олівцем підводяться лінії-складки в області верхньої повіки. Темний тон потрібно розтушувати до краю.

Потім малюються стрілки, модні й актуальні у всі часи. Малюють їх обов’язково чорним олівцем, втім в даному випадку більше підходить не звичайна летюча стрілка, а геометрично промальована — трикутна.

Прямо під стрілкою наносяться тіні відтінку білого золота або матового відтінку, а вії підфарбовуються за допомогою об’ємної щіточки.

Не варто забувати про форму ваших очей. При нанесенні макіяжу зупинятися на тому варіанті, що підходить  конкретно вам.

  Особлива увага на губи!

Найкраще до чорного підходить темно-темно червона або яскраво-червона помада.

Можна нанести більш природний макіяж, де припустимі навіть бліді або світлі відтінки помади. Їй найчастіше надають перевагу жінки, у яких смаглява бездоганно-рівна шкіра. У такому випадку і тіні краще підібрати більш натурального матового відтінку.

Коли очі і губи повністю нафарбовані, залишається тільки нанести на область вилиць бронзуючу пудру (не рум’яна) — і образ завершений.

Яскравий макіяж буде обраний до чорної сукні або натуральний — в будь-якому випадку оформляти обличчя потрібно яскраво, не шкодуючи фарб. Мінімалізм у випадку з чорною сукнею зайвий. За великим рахунком, чорному і дозволено вважатися святковим або вечірнім тільки тому, що в «комплекті» з ним передбачаються розкішні яскраві аксесуари, дорогі прикраси і справжній вечірній макіяж.