15°

Нотатки пані: користь меду для шкіри обличчя та тіла 

Пані Інна

Однією з перших про користь меду для обличчя і тіла здогадалася Клеопатра. Її прославлені молочно-медові ванни дозволили цариці залишитися володаркою юного личка до самої старості. Пам’ятки того часу свідчать, що Клеопатра не тільки купалася в бджолиному нектарі, а й застосовувала маски з меду для обличчя. У цьому і полягає секрет однієї з найкрасивіших жінок історії.

Бджолиний нектар здійснює комплексний ефект на шкіру. Його склад являє собою потужну вітамінну формулу. Завдяки своїй текстурі він легко проникає в шкіру обличчя, насичуючи її органічними кислотами, вітамінами і мікроелементами.

На 80% бджолиний нектар складається з води. Але не звичайної, а квіткової. Це гарантує подвійний результат: дозволяє зволожити шкіру   і перешкоджає її випаровуванню з поверхні. Завдяки провітаміну A і вітамінам групи B маска стає ще й поживною.

Мед як маска для обличчя

Мед на обличчя можна наносити в чистому вигляді. В залежності від сорту, бджолиний нектар слугуватиме як скраб або як маска з медом. У першому випадку, рекомендується віддати перевагу вже закристализованому продукту. Для цієї мети краще за все підійде соняшниковий або липовий сорт. «Шорстка» структура дозволить м’яко очистити пори, позбавитися від ороговілих клітин верхнього шару епідермісу.

З метою зволоження краще взяти ще рідкий мед. Він швидше проникає в клітини шкіри і насичує її корисними речовинами. Найдовше (до грудня-січня) рідку структуру зберігає акацієвий мед. Пізніше Ви можете розтопити бджолиний нектар на водяній бані, проте стежте за тим, щоб температура не перевищувала +70 градусів.

Після медових процедур можна відчути неймовірне розслаблення і очищення – разом з медом з поверхні тіла змиваються виведені з тканин токсини, відпрацьовані речовини, відмерлі клітини епідермісу і шлаки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp