Нотатки пані: користь меду для шкіри обличчя та тіла ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-08-2017  11:30
Нотатки пані: користь меду для шкіри обличчя та тіла

Сьогодні ми розповімо про:

-користь меду для шкіри обличчя та тіла;

-мед як маска для обличчя.

 

пані Інна

Однією з перших про користь меду для обличчя і тіла здогадалася Клеопатра. Її прославлені молочно-медові ванни дозволили цариці залишитися володаркою юного личка до самої старості. Пам’ятки того часу свідчать, що Клеопатра не тільки купалася в бджолиному нектарі, а й застосовувала маски з меду для обличчя. У цьому і полягає секрет однієї з найкрасивіших жінок історії.

Бджолиний нектар здійснює комплексний ефект на шкіру. Його склад являє собою потужну вітамінну формулу. Завдяки своїй текстурі він легко проникає в шкіру обличчя, насичуючи її органічними кислотами, вітамінами і мікроелементами.

На 80% бджолиний нектар складається з води. Але не звичайної, а квіткової. Це гарантує подвійний результат: дозволяє наситити шкіру вологою і перешкоджає її випаровуванню з поверхні. Завдяки провітаміну A і вітамінам групи B маска стає ще й поживною.

Мед –  як маска для обличчя

Мед на обличчя можна наносити в чистому вигляді. В залежності від сорту, бджолиний нектар слугуватиме як скраб або як маска з медом. У першому випадку, рекомендується віддати перевагу вже закристалізованому продукту. Для цієї мети краще за все підійде соняшниковий або липовий сорт. «Шорстка» структура дозволить м’яко очистити пори, позбавитися від ороговілих клітин верхнього шару епідермісу.

З метою зволоження краще взяти ще рідкий бджолопродукт. Він швидше проникає в клітини шкіри і насичує її корисними речовинами. Найдовше (до грудня-січня) рідку структуру зберігає акацієвий мед. Пізніше Ви можете розтопити бджолиний нектар на водяній бані, проте стежте за тим, щоб температура не перевищувала +70 градусів.

Після медових процедур можна відчути неймовірну розслаблення і очищення – разом з медом з поверхні тіла змиваються виведені з тканин токсини, відпрацьовані речовини, відмерлі клітини епідермісу і шлаки.

 

Якщо у Вас є цікаві ідеї чи теми для рубрики “Нотатки пані”, залишайте коментарі у Фейсбуці з позначкою #Нотатки_пані. 

Мета:


Читайте також:7C°
4м/с