Нотатки пані: механічна чистка обличчя – поради косметолога | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-10-2017  10:19
Нотатки пані: механічна чистка обличчя – поради косметолога

Зелінська Ольга Віталіївна

Наше личко завжди має виглядати добре. Але, на жаль, пил, бруд та інші чинники викликають різні проблеми зі шкірою обличчя: висип, чорні крапки і інші дефекти. “Їх можна замазати шаром пудри або тонального крему, але це позбавить вас від проблеми лише на короткий час. Щоб повністю забути про такі проблеми, потрібно провести чистку обличчя у спеціаліста,” – розповідає косметолог Зелінська Ольга Віталіївна.

Наразі існує величезна кількість косметологічних чисток. Сьогодні ми розглянемо механічну чистку обличчя та її  переваги і недоліки:

Механічна чистка обличчя з’явилася дуже давно. Робиться вона дуже просто. Спочатку косметолог знімає макіяж з обличчя і добре вмиває, щоб не залишилося ніякого бруду і пилу на шкірі, так як це може викликати серйозне подразнення після чищення. Потім шкіра обличчя розігрівається спеціальними кремами-масками. На розпареній шкірі косметолог приступає до процедури. Додатково можуть використовуватися спеціальні  інструменти. По закінченні процедури, обличчя обробляється спеціальною маскою і кремами – це допомагає знизити подразнення і почервоніння після процедури.

Перевага механічної чистки в тому, що при обробці шкіри усуваються майже всі дефекти, так як фахівець робить вручну і не пропустить жодної проблемної ділянки. Щоб повністю позбавитися від різних дефектів, одного відвідування буде недостатньо. Зазвичай доводиться робити кілька курсів, а потім час від часу їх потрібно повторювати. Перші кілька днів після процедури вам доведеться користуватися спеціальною косметикою, яка дезінфікує і очищує шкіру. Протягом декількох днів після процедури не рекомендується користуватися декоративною косметикою, щоб повторно не забити пори.

Є і деякі протипоказання до проведення механічної чистки. Не рекомендується проводити процедуру після інфекційних та вірусних захворювань. Заздалегідь попередьте косметолога про проблеми зі шкірою, щоб він правильно підібрав вам косметичні засоби.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
5м/с