8°

Нотатки пані: модна і гарна сукня на корпоратив

Незважаючи на святковий настрій, корпоративний захід все ж залишається частиною вашої роботи, адже на корпоративи збираються колеги по роботі, а не компанія родичів і друзів. Під час корпоративів керівництво і співробітники компанії мають можливість побачити вас в неформальній обстановці і зробити певні висновки, тому дуже важливо, як ви будете виглядати на цьому заході.

Сукня для корпоративу не повинна бути занадто розкішною і дорогою, щоб у вашого начальства не виникло думок про походження грошей на цей дорогий наряд. Якщо ви сама є директором або господинею теж не варто вибирати плаття, яке демонструє розкіш, щоб не викликати заздрість у підлеглих і думки про те, що весь ваш добробут побудовано за їх рахунок.

Не потрібно також  надягати повсякденне офісне плаття. Елементи святковості у вигляді матеріалу з цікавою фактурою або трохи святкового декору  обов’язкові.

Універсальним варіантом для корпоративу стане маленьке чорне плаття, адже воно підходить для жінок будь-якого віку і об’єму. Головне підібрати свій варіант з елементами святкового декору або доповнити образ аксесуарами.

Обираючи свій образ, врахуйте те, що плаття і аксесуари повинні бути витримані в єдиному стилі, який відповідає вашому іміджу всередині фірми, а не прихованими фантазіям і бажанням. Якщо у вас на роботі діловий стиль і вас всі знають, як серйозну пані, не треба входити в образ принцеси або снігової королеви, залиште всі свої фантазії для заходів з друзями, подругами і родичами.

Як говорилося вище – корпоратив є святом, але в будь-якому випадку він залишається частиною роботи, а свою роботу навіть під час свят треба сприймати як місце, де ми заробляємо гроші і проявляємо себе як професіонали. Тому, важливо справити на всіх співробітників враження, яке допоможе кар’єрному зросту і вибудує більш якісні взаємини з колективом.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp