Нотатки пані: модні тренди вишиванок-2017 ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-08-2017  11:30
Нотатки пані: модні тренди вишиванок-2017

Сьогодні ми розкажемо про:

-про модні тенденції у вишиванках цього року

пані Інна

Вишиванка вважається традиційним одягом українського народу. Кожен рік, дотримуючись національних традицій, українці святкують День Незалежності України саме у вишиванках.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині. Одягаючи таке вбрання на свято, люди показуювали свою любов до країни і патріотизм. Цей одяг має свою давню історію: при розкопках на території України знаходили безліч
елементів одягу з вишитими орнаментами. З того часу жінки стали частіше створювати малюнки на одязі, вивчати техніку вишивки, забарвлення ниток і різноманітні кольори. Ці знання і тепер передаються з покоління в покоління.
Сьогодні українська вишиванка вважається не тільки давньою традицією, але й трендом сезону, яку з задоволенням носять жінки, чоловіки та діти. Сучасні вишиванки обмежуються не тільки сорочками і сукнями. Сьогодні в моді етно-спідниці і жилети. До того ж, без яскравих аксесуарів образ не буде повним! Головне, не боятися здаватися яскравою і самобутньою.
Для маленьких модниць обов’язково знайдеться ніжна вишита блузка, яка підкреслить характер своєї господині.
А для тата і його сина можна вибрати стильні класичні вишиті сорочки. Напевно, їм обом така ідея припаде до душі.

Майбутнім мам підійде зручна вишита сукня, щедро прикрашена яскравими квітами. Саме так одягалися наші пращурки!

Ніжне мереживо і відкриті плечі – все ще актуальні в цьому сезоні. Вибрати вишиванку, яка буде відповідати світовим тенденціям моди, сьогодні не проблема.
Мета:


Читайте також:12C°
9м/с