Нотатки пані: модний колір волосся 2018 року | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-10-2017  11:30
Нотатки пані: модний колір волосся 2018 року

перукар-стиліст Ковальчук Аліса

Модна стрижка і актуальний колір волосся — одна з найважливіших складових стильного образу для будь-якої дівчини. Правильно підібрана зачіска і вдале фарбування перетворюють нас у справжніх королев краси, а не надто вдалий вибір тону, стилю та укладки цілком здатні зіпсувати, навіть, саму привабливу і виразну зовнішність. Які саме актуальні та модні кольори будуть у 2018 році нам розповіла перукар- стиліст Ковальчук Аліса.

 

 

 

 

Ефект «тигрового ока»

Техніка тигрове око  візуально структуризуює пасма волосся. Цей колористичний прийом здатний затьмарити будь-які інші рішення. Стилісти пророкують йому перше місце в хіт-параді фарбування волосся в 2018 році. Ця техніка дозволяє досягти  ефектного переходу кольорів, сяючого м’яким медовим блиском. Авторство новинки належить голлівудському стилісту Кору Тутлу, який з успіхом випробував колористичну інновацію на зоряних шатенках.

До речі, саме для темного волосся і була народжена ця техніка, всі  основні пасма для втілення «тигрового ока» повинні мати кавовий колір або колір гіркого шоколаду, який доповнюється локонами в карамельному і бурштиновому тоні.

Техніка «балаяж»

Фарбування в техніці балаяж надає волоссю особливий 3D-об’єм. Фарбування балаяж – колористична новинка, яка перейшла в 2018 рік з минулого модного сезону. Ця техніка є різновидом мелірування. Як і в меліруванні , головною метою балаяжа є досягнення контрастного поєднання кольорів, тільки в даному випадку контрастують прядки і основний колір волосся.

Ще один важливий момент: вигорілі пасма добре виглядають тільки в структурованих стрижках, так що до фарбування варто зробити собі каскад або драбинку. Серед безперечних плюсів цієї техніки варто відзначити, що волосся має доглянутий вигляд, навіть коли починає відростати. Через кілька місяців ви будете виглядати так само ефектно, немов тільки що вийшли з салону.

Сомбре

Ніжне  сомбре, виконане на кінчиках русявого волосся . Сомбре (або ж «м’яке омбре») прийшло на зміну контрастному фарбуванню і дуже швидко завоювало серця дівчат. Це цілком зрозуміло – сомбре дозволяє отримати на локонах дивовижний ефект ледве помітних сонячних відблисків, надаючи їм об’єм і здоровий блиск. Головні відмінності від омбре полягають в тому, що при сомбре волосся виглядає набагато природніше, адже межа між переходами кольору практично не помітна оку.

Приблизно такий же ефект буде досягнутий, якщо дівчина з русявим волоссям зробить собі пучок і буде проводити багато часу на  тропічному пляжі – волосся при фарбуванні у техніці сомбре виглядає так, як ніби ваша зачіска вигоріла на сонечку самим природним чином.

До речі, на відміну від омбре, яке добре виглядає тільки на досить темному волоссі, нова техніка цілком актуальна і для  світловолосих дівчат. Головне правило – ваше волосся повинно мати довжину хоча б до плеча, а ще краще – до лопаток. Так майстер зможе надати пасмам максимальну динаміку в русі, поступово розмиваючи межу.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с