15°

Нотатки пані: нарощування волосся — скільки коштує краса у Рівному?

Сьогодні ми розкажемо про: 

-технології, в яких нарщують волосся

-ціни на нарощення волосся у Рівному

Довге доглянуте волосся — еталон жіночої краси. Якщо природа не подарувала тобі розкішне волосся, то можуть  допомогти професійні стилісти і нові технології перукарського мистецтва.

Рівненським красуням такі послуги надає перукар-стиліст, майстер з нарощення волосся Ковальчук Аліса.

Нарощування волосся — в чому його користь?

Нарощування волосся — це інструмент, за допомогою якого майстер може творити справжні дива. Наприклад, з короткого волосся зробити довге, з рідкого й тонкого — густе. Також можна зробити мелірування, колорування, кольорові пасма, не завдаючи шкоди власному волоссю, без освітлення та фарбування.

За словами нашого експерта, сучасні технології нарощування волосся дозволяють вибирати довжину волосся, його густину й колір, пасма з натурального волосся, що використовують для нарощування, можуть бути різноманітними за кольором, прямими або кучерявими. 

Найпопулярніші технології з нарощування волосся

1. Стрічкове нарощування волосся

При нарощуванні волосся за цією технологією, власні пасма не піддаються впливу високих температур, хімічного або механічного впливу. Тонкі та легкі смужки з волоссям кріпляться в напрямку природного росту, що дозволяє їм не сплутуватися в процесі відростання свого волосся. Нарощені пасма знімаються з волосся легко, без будь-якого висмикування або ж застосування шкідливої хімії. Тривалість процедури близько 1,5 години.

2. Гаряча технологія з кератиновими капсулами

Ця технологія є однією з найміцніших і найбільш надійних, оскільки кератин не боїться ніяких засобів для стайлінгу та догляду за волоссям. 

Середній термін носіння волосся — 3-4 місяці, після чого можна зробити перерву або повторити нарощування.

Нарощені пасма волосся кріпляться за допомогою плоских капсул. Це дозволяє, на відміну від інших технологій, нарощувати волосся не тільки в нижній потиличній зоні і скроневих частинах, але практично до проділу. Що дає абсолютно природний ефект і дозволяє робити нарощування на волосся довжиною від 10 см. Нарощування волосся займає не більше 3-х годин.

Плоскі капсули не помітні при дотику і не видні візуально. Кожне пасмо волосся кріпиться унікальним матеріалом — кератином, який не завдає шкоди волоссю і робить процедуру нарощування простою та безпечною.

3. Ціни на дані послуги

Нарощування волосся в Рівному коштує від 500 до 1000 грн, залежно від обсягу роботи. Корекція коштує від 700 до 1000 грн. Волосся майстер використовує слов’янське, ціна якого залежить від кольору і довжини (від 2500 грн за 100 грам).

Читайте тільки самі свіжі новини 24 сьогодні онлайн!