Нотатки пані: обираємо рослини для дитячої кімнати ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-08-2017  12:09
Нотатки пані: обираємо рослини для дитячої кімнати

 

 

Сьогодні ми розповімо про:

-яку роль відіграють вазони для здоров`я наших діточок

 

 

пані Інна

Правильно підібраний вазон може стати не лише борцем за чистоту нашої квартири, але й вишуканою прикрасою інтер’єру.

Проте рослини для дитячої необхідно вибирати особливо прискіпливо. Окрім заспокійливої дії, насичення повітря киснем та ніжними, легкими ароматами, вони мають відповідати цілому ряду вимог:

 

  • бути безпечними (не містити колючок, отруйних речовин),
  • не мати різкого запаху,
  • не викликати алергії.

Номер один у списку найкращих рослин для дитячої — абсолютно невибаглива сансевієрія. Вона запросто очистить повітря від шкідливих речовин, що виділяють меблі або покриття підлоги. Ліквідує вихлопні гази. Однак натомість попросить вас частенько протирати їй листя. Коли рослина дихає, вона виконує свої обов’язки якнайкраще.

 

З появою кипарисовика ви назавжди забудете про грибок і бактерії, а ще… про байдужі погляди своїх гостей. Неможливо пройти повз такої краси! Та не забудьте : ялинка-пилосос час від часу потребує душу.

Лимонне дерево — джерело ефірних олій, які наповнять дитячу свіжістю і чистотою. Саме ефірні олії, поєднуючись з іонами повітря, вбивають мікроби. Легкі цитрусові нотки допоможуть вашим діткам швидко заснути.

Хлорофітум настільки безпечний, що не завдасть ані найменшої шкоди, навіть якщо який-небудь допитливий малюк скуштує його на зуб. Прекрасно витягує з повітря шкідливі елементи та пилюку, натомість збагачуючи його киснем.

 

Бегонія, немов фільтр, очищує повітря від пилу і бактерій. Ідеально підійде для спальні малюка, схильного до алергії.

 

Пеперомія — ас у знищенні хвороботворних бактерій. Невибаглива, добре переносить тінь — те що треба для всіх, хто дбає про власне здоров’я, але не хоче зайвий раз носитися з горщиками.

Окрім догляду за вазонами, не забувайте і про вологе прибирання та регулярне провітрювання квартири. Це запорука вашого здоров’я та відмінного самопочуття. Дихати не надихатись!

 

Мета:


Читайте також:15C°
6м/с