Нотатки пані: підтримуємо юнацький овал обличчя за допомогою масажу – поради косметолога | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-10-2017  11:30
Нотатки пані: підтримуємо юнацький овал обличчя за допомогою масажу – поради косметолога

косметолог-масажист Зелінська Ольга Віталіївна

Основою теорії масажу обличчя є те, що зовнішній вигляд  відображає стан внутрішніх органів. Наприклад, великі темні кола під очима можуть вказувати на ниркову недостатність, жовтуватий колір шкіри — на проблеми з печінкою, і так далі. За допомогою лише одного масажу обличчя з цими проблемами звісно ж не впоратися, але він дозволяє людині виглядати значно краще, молодше і, навіть, позбавитися від зморшок, розповідає косметолог-масажист Зелінська Ольга Віталіївна.

Чим корисний масаж

Масаж обличчя можна використовувати під час щоденного очищення обличчя. Він покращує циркуляцію крові, в результаті чого помітно поліпшується колір шкіри.

Крім того, масаж обличчя розслабляє лицьові м’язи, запобігаючи, таким чином, появі зморшок. Покращуючи постачання тканин киснем, він допомагає боротися з набряками на обличчі.

Вважається, що масаж обличчя корисний в будь-якому віці, однак його ефект стає особливо помітний після 40 років. Приблизно в цьому віці (у когось дещо раніше або пізніше) починають руйнуватися колаген та еластин, які підтримують м’язові, жирові тканини, і шкіру, яка знаходиться над ними. Через це шкіра стає більш схильна до дії гравітації і інших зовнішніх факторів. Масаж обличчя перешкоджає обвисанню шкіри, покращуючи циркуляцію крові в тканинах; масла, які використовуються під час масажу, живлять і зволожують шкіру.

Але, навіть, якщо для вас ще не настав час боротися зі зморшками, масаж обличчя може бути дуже корисним. Масаж обличчя, як і масаж тіла, допомагає знизити рівень гормонів стресу. Ці гормони можуть викликати появу прищів і вугрів, руйнувати природний захисний бар’єр шкіри, що призводить до посиленого випаровування води і сухості шкіри. Проте якщо у вас дуже проблемна шкіра, масаж потрібно робити обережно — тертя і масло можуть погіршити симптоми акне. Вам підійдуть техніки масажу, в яких не використовуються масла, а основні рухи — це поплескування пальцями по шкірі, а не тертя.

Можливо, масаж обличчя не є таким потужним засобом, як деякі косметологічні процедури, він дає щось більш важливе: релаксацію і бадьорість. На обличчі знаходиться багато чутливих точок, стимуляція яких надає благотворну дію на весь організм.

Як вибрати масло для масажу

Для сухої шкіри ідеально підходять оливкове, мигдальне масло і масло авокадо. Для жирної шкіри використовуйте масло жожоба або лісового горіха.   Для чутливої шкіри — абрикосове масло.

Як робити масаж обличчя самостійно

  • Зніміть макіяж і ретельно очистіть обличчя.
  • Змочіть теплою водою чистий рушник і покладіть його на обличчя на 1-2 хвилини. Це поліпшить приплив крові і кисню до шкіри обличчя.
  • Нанесіть на обличчя лосьйон, крем або масло і масажуйте шкіру сильними круговими рухами. Приділяйте особливо увагу тим місцям, де вже з’явилися ознаки старіння шкіри. Шкіру навколо очей слід масажувати, обережно поплескуючи по ній кінчиками пальців.
  • Якщо у вас проблемна шкіра, замість масла і кремів можна використовувати очищуючий лосьйон без спирту і таку сильнодіючу речовину, як саліцилова кислота.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
4м/с