8°

Нотатки пані: розвиваючі дитячі сайти українською мовою

До вашої уваги 12 розвиваючих українських сайтів, які допоможуть провести час в інтернеті з користю.

 •  «Левко»  http://levko.info/ дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі та сценарії дитячих свят.
 •  «Казкар»  http://kazkar.info/ сайт, на якому ви знайдете величезну кількість казок: українських, народів світу, літературних та маминих, а також на сайті є ігри, легенди, сценарії та окремий розділ для батьків.
 • «Кращі казки світу» http://kazki-svitu.org.ua/ – гарно ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.
 • «Весела абетка» http://abetka.ukrlife.org/ сайт для дітей, де можна знайти абетки, казки, лічилки, скоромовки, загадки, прислів’я.

 • «Нашим діткам»  http://www.nosiki.cv.ua/- розвиваючий сайт для різних вікових категорій:  дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, музичні сценарії свят, ноти, матеріали для раннього розвитку дітей,  матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), онлайн бібліотека з книгами та журналами.
 • «Розвивайка» http://www.kidmade.com.ua/- сайт для творчих і креативних діток та їх батьків, пропонуються різні ідеї та варіанти занять прикладною творчістю з дитиною: майстер класи за декількома напрямами  – навички, що розвиваються у процесі занять, різні виробні матеріали, календарні свята.
 • «Читанка» http://chytanka.com.ua/ – дитяча публічна онлайн-бібліотека, у якій зібрано книги українською мовою, які вже не можна купити у книжкових крамницях. Книги можна завантажити у різних форматах.
 • «Пустунчик»  https://pustunchik.ua/ua  інформаційно-розважальний портал для дітей, батьків, вихователів та вчителів, для допитливих, творчих та винахідливих. Портал пропонує користувачам різноплановий контент: невідомі раніше факти про все на світі, практичні поради та майстер-класи, багато цікавинок, які допоможуть організувати дозвілля дитини з користю.
 • Відеопроект «З любов’ю до дітей» http://sonechko.pp.ua/ – мультфільми онлайн та розвиваючі уроки для дітей українською мовою.

 • «Пепі»  http://pepi.com.ua/ – розвиваючий розважальний сайт для маленьких дітей: казки, розмальовки, мультфільми, велика бібліотека цікавих розвиваючих ігор, саморобки  та багато іншого.
 • «Небо»  http://nebo.at.ua/ – християнський український сайт для батьків і дітей з великою колекцією мультфільмів українською мовою, які можна дивитись он-лайн або завантажити.
 • Простір української дитячої книги «Барабука» http://www.barabooka.com.ua/- проект підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp