Нотатки пані: Що робить жінку красивою?  | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-09-2017  11:29
Нотатки пані: Що робить жінку красивою? 

пані Інна

У кожній жінці є якась «родзинка». Треба тільки її відшукати. Ті жінки, які у себе її знайшли, користуються успіхом у чоловіків. Ті ж, хто перебуває в пошуку, можливо, знайдуть свою «родзинку», прочитавши цю статтю.

Що робить жінку красивою? 

Перше, на що треба звернути увагу – хода. Вона повинна бути «легкою, від стегна».

Дівчата (незалежно від віку), взуйте каблучок. Залиште свої балетки і сланці для виїзду на природу. Жінки, які вміють ходити на каблуках, викликають непідробний інтерес у представників сильної статі. Справа в тому, що коли жінка носить взуття на каблуках, у неї змінюється хода. Вона стає легкою. Що, безсумнівно, добре позначається на загальному зовнішньому вигляді.

Далі, зачіска. Вона повинна бути завжди ідеальною. Жінка не може дозволити собі вийти з дому з немитою головою. І нехай волосся буде зібрані в пучок, але цей пучок повинен складатися з чистого, шовковистого волосся. Тепер про фарбу. Не забувайте вчасно підфарбовувати коріння. Дама, що має відросле волосся біля коріння, не може виглядати красивою. Милі пані, якщо ви хочете знати, що робить жінку красивою, з точки зору чоловіків, то ви повинні прислухатися до цих слів. Це не мої думки. Про це говорять чоловіки.

Про макіяж також варто сказати. Тут думки чоловіків розділилися. Одним подобається природна краса, так вони кажуть своїм дружинам. Інші вважають за краще бачити жінок нафарбованими. Але й ті, й інші чомусь проводжають на вулиці поглядом, красиво і стильно нафарбованих дам. Мені цікаво, а як же природність? Або чоловіки просто не хочуть, щоб їхні дружини здавалися гарними ще комусь, крім них? Швидше за все, так воно і є. Так що підфарбувати все-таки потрібно. Я не кажу про «бойове розфарбовування», макіяж повинен підкреслити вашу природну красу, але не затьмарити її своєю неприродністю.

Тепер підійшли до фігури. Ось тут можна знову посперечатися. Не обов’язково бути стрункою, як модель. Фігурка просто повинна бути. Дама може бути і пухкенькою, але обов’язково доглянутою. Не допускайте появи целюліту, це псує вашу поставу або животик, який фарбує лише вагітних.

Ходіть в спортзал, відвідуйте басейн, танцюйте, гуляйте, катайтеся на роликах, крутіть обруч. Та хіба мало ще цікавих і корисних занять. Просто насолоджуйтеся життям! Щаслива жінка з іскристими очима просто не може бути не красивою. Кохайте і будьте коханими! Це теж робить жінку красивою.

Дівчата, жінки, любіть себе, доглядайте за собою. Не забувайте, саме ваше бажання добре виглядати і є те, що робить жінку красивою.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
3м/с