Нотатки пані: що важливо у відносинах з чоловіком | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-08-2017  12:36
Нотатки пані: що важливо у відносинах з чоловіком

 

Сьогодні ми розповімо про: 

-що важливо у відносинах з чоловіком

 

пані Інна

“Чоловіки з Марса, жінки з Венери…”. Іноді здається, що ми   настільки різні, як ніби справді з різних планет. Жінкам буває дуже непросто зрозуміти і прийняти пріоритети, спосіб життя і інтереси свого чоловіка. Але для того, щоб побудувати щасливу сім’ю, потрібно розуміти, що найголовніше в стосунках з чоловіком.

Звичайно, тут неможливо дати універсальні рекомендації, адже у кожного чоловіка свій характер і світогляд. Але загальних уявлень про важливе у відносинах варто дотримуватися. І тоді ваші відносини стануть набагато більш гармонійними, а сварки по дурницях перестануть вас засмучувати.

 

Що важливо у відносинах з чоловіком: повага

 найголовніше для будь-якого чоловіка — це почуття поваги. Йому життєво необхідно відчувати, що його поважають у родині, на роботі, в компанії друзів. І якщо жінка дозволяє собі сумніватися в його чоловічих якостях або проявляє неповагу, це може боляче поранити чоловіка і послужити причиною розриву відносин. Причому іноді зачепити почуття гордості можуть, на перший погляд, дрібниці, яким ми часто не надаємо уваги. Необережне слово або надто різкий жарт, та ще й сказані при його друзів — і чоловік може образитися надовго. Адже в очах своєї жінки кожен чоловік хоче виглядати найрозумнішим, найсильнішим, мужнім, а не смішним і жалюгідним.

Що важливо у відносинах з чоловіком: похвала

 Звичайно, не варто постійно тремтіти від страху “як би не сказати щось не те”. Краще частіше хваліть свого чоловіка за вчинки і думки. Чоловіки — ласі на похвалу, як діти. Тому теплі слова будуть завжди доречні і допоможуть пом’якшити конфліктні ситуації. Але ні в якому разі не хваліть фальшиво, така нещирість миттєво відчувається і тільки ображає. Вам точно є, за що його поважати, адже ви вибрали саме цього чоловіка. А значить, він вартий вашої щирої поваги і захоплення.

 

Що важливо у відносинах з чоловіком: підтримка

 Важливо у відносинах з чоловіком надавати йому підтримку. Причому не тільки і не стільки справою, скільки словом. Жінка, яку цінують чоловіки, здатна створити надійний тил в сім’ї, організувати той затишний будинок, куди хочеться повертатися після важкого трудового дня. Вона знає, що погодувати, обійняти, вислухати — це три кити щасливого сімейного життя. Здавалося б, це зовсім неважко, але дуже часто ми нехтуємо такими простими, але такими важливими для наших чоловіків діями. І якщо вечерю регулярно готується, то ласкаві слова з часом стають більш рідкісними. А кожному чоловікові важливо знати, що всі його зусилля помічені і оцінені, і що йому щиро вдячні за те, що він робить для своєї сім’ї.

 

Що важливо у відносинах з чоловіком: загальні інтереси

 Для того, щоб відносини були міцними, дуже важливо розділяти інтереси чоловіка чи знаходити спільні. Спільні хобі та захоплення дуже зближують. Ви зможете проводити разом більше часу, у вас з’являться цікаві теми для розмов, ви зможете краще пізнати і зрозуміти один одного. Але зацікавленість у хобі чоловіка обов’язково повинна бути щирою. Якщо ви будете “для галочки” ходити з ним на футбол або з кислою міною лазити по горах, це не додасть йому приємних емоцій та не сприятиме зміцненню ваших відносин. Будьте собою, проявите щирий інтерес до того, чим він займається — і дуже можливо, що вам теж сподобається його хобі. Адже ви б не вибрали нецікавого чоловіка.


Ну і, звичайно ж, не варто забувати про те, що чоловіки люблять очима. Тому зовнішній вигляд жінки теж дуже важливий. Кожному приємно бачити поруч з собою доглянуту, стильно одягнену, струнку красуню. Пишатися, ловлячи захоплені погляди перехожих. І балувати її обновками та подарунками, щоб її краса сяяла ще більше.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
5м/с