Нотатки пані: уся правда про мікроблейдінг брів
Сьогодні ми поговоримо про техніку перманентного макіяжу брів, яка швидко увійшла в моду і пропонується зараз у багатьох салонах. Це техніка – мікроблейдінг брів.
Як роблять мікроблейдінг брів?
Суть мікроблейдінга схожа з принципом татуажу: в верхні шари шкіри гострим інструментом- «ручкою» вводиться спеціальний барвник, який затримується там на тривалий час.
Однак, є різниця: якщо класичний татуаж – це мікро-уколи (тобто барвник вводиться точково), то мікроблейдінг – це ювелірно тонке розсічення верхнього шару шкіри, як би мікроскопічні подряпини, в які заливається фарба. Тонкість і глибина цих «подряпинок» настільки мала, що до кровоносних судин не дістає (при правильному виконанні процедура повинна бути абсолютно безкровною). Майстер-косметолог, який добре володіє технікою, має можливість намалювати і окремі волоски (тонші натуральних!) І зробити легку розтушовку.
Перед тим, як йти в салон на процедуру, бажано відростити власні брови (не вискубувати і не видаляти іншими способами впродовж двох тижнів).
Як проводиться сама процедура: на брови наноситься знеболюючий гель, майстер косметичним олівцем малює контури майбутньої брови. Потім інструментом з одноразовою голкою вводиться пігмент того відтінку, який підходить до природного кольору брів і волосся. Це займає близько півгодини.
Результат видно відразу, і при належному рівні майстерності косметолога ваші нові брови будуть дуже гарні – без припухлостей, неприродних відтінків і інших дивацтв.
Догляд за бровами після мікроблейдінга
Коли вам зробили мікроблейдінг брів, після процедури кілька днів не можна приймати гарячий душ, використовувати скраби, лосьйони, робити маски для обличчя і наносити макіяж на область брів.
На бровах утворюється щось типу плівочки – її не можна зривати! Через пару днів після того, як був зроблений мікроблейдінг брів, загоєння відбудеться само собою, і плівочка відпаде.
Бувають випадки невдалого мікроблейдінга – через кілька днів контури розпливаються, іноді колір змінюється, а тканини гояться рубцями. Це – результат поганої роботи недосвідченого майстра. Якщо так сталося, то роблять дострокове вилучення мікроблейдінга і потім проводять процедури по загоєнню і відновленню шкіри.
Мікроблейдінг брів: протипоказання
Не варто робити цю процедуру, якщо у вас зроблений татуаж і пігмент ще не зійшов, якщо є будь-які пошкодження на шкірі в цій області, або якщо у вас індивідуальна непереносимість пігменту.
Скільки тримається мікроблейдінг брів?
Близько року. Якщо через рік, коли колір зблідне, ви захочете знову скористатися цією процедурою, то вам роблять корекцію ( «домальовують» брови по тих лініях, які були «зафарбовані» спочатку).
Чи робити мікроблейдінг брів?
Але, незважаючи на уявну простоту і ефектність цієї процедури, про неї ведуться дискусії – навіть серед косметологів та майстрів-бровістів. Справа в тому, що тут результат дуже залежить від кваліфікації майстра, його досвіду роботи з людською шкірою і художнього смаку. Адже витратні матеріали для мікроблейдінга не так уже й дорого коштують, ввести цю послугу може собі дозволити практично кожен салон – так ось фахівців з достатнім професійним рівнем, які пройшли якісне навчання мікроблейдінгу, мало.
Вам треба буде знайти «перлину» – «свого» майстра, який не зіпсує вам брови: для цього почитайте відгуки про салони та косметології , подивіться на роботи майстрів (їх повинно бути багато, і фото брів клієнток бажані не відразу після процедури, а через якийсь час).
Менше ризикують при мікроблейдінгу люди з більш щільною структурою шкіри – а вона така у представників азіатського типу зовнішності. Європейці і слов’яни з «пухкою» шкірою більше схильні до невдалого результату.
Але якщо ви знайдете хорошого майстра, якому зможете довіряти – ви отримаєте найкрасивіші брови, які тільки можна «намалювати» в техніці перманентного макіяжу на сьогоднішній день: з тонкими волосками, делікатною розтушовкою і без некрасивих, шкідливих наслідків самої процедури!