Нотатки пані: висипання на обличчі – причини виникнення | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-10-2017  11:30
Нотатки пані: висипання на обличчі – причини виникнення

пані Інна

Перш за все варто виділити основні причини виникнення висипів на шкірі, кожна з яких залежить від харчування, способу життя, стану здоров’я людини.

Рідкісні висипання на переніссі з’являються при стресах, гормональному дизбалансі під час перехідного віку у підлітків, вагітності у жінок, менопаузі та інших гормональних порушеннях.

Утворення прищів на вилицях – ознака патології наднирників та нирок.

Прищі на носі і щоках сигналізують про проблеми з шлунково-кишковим трактом і підшлунковою (виразка, хронічне нетравлення, гастрити) або не правильне харчування, пов’язане з вживанням копченої, смаженої, гострої, консервованої та солодкої їжі.

Висипання в ділянці чола свідчить про проблеми з кишечником, такі як запори, дизбактеріоз.

Дрібні прищики на підборідді виникають зазвичай внаслідок гінекологічних захворювань (щитовидної залози, яєчників, ерозії).

Алергія на деякі харчові продукти, косметичні засоби, метали може стати причиною висипань на обличчі. Щоб з’ясувати, які продукти і засоби викликають негативну реакцію організму, варто здати тест на алергени. Якщо ви знаєте, що викликає  алергію, утримайтеся від вживання таких продуктів і при покупці чогось нового звертайте увагу на склад.

Надмірне вживання смажених, жирних, гострих страв, кави, копченостей, солодощів, овочів і фруктів з високою концентрацією хімії веде до виникнення прищів. Варто скоротити споживання цих продуктів до мінімуму.

Постійні стреси і переживання порушують роботу ендокринних залоз, в результаті чого з’являються прищі та акне. При прояві негативних емоцій в організмі відбувається викид адреналіну і вазопресину. Вазопресин порушує кровопостачання в шкірі, яка недоотримує поживні речовини, внаслідок чого й виникають шкірні проблеми.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
2м/с