Нотатки пані: збільшення губ гіалуроновою кислотою ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-08-2017  11:29
Нотатки пані: збільшення губ гіалуроновою кислотою

 

 

Сьогодні ми розповімо про: 

– збільшення губ гіалуроновою кислотою

Збільшення губ гіалуроновою кислотою сьогодні є досить популярною процедурою. Швидко, практично безболісно і досить недорого ви можете отримати сексуальні пухкі губки, про які давно мріяли. У чому суть процедури, як вводиться гіалуронова кислота в губи, про переваги і недоліки, про вартість і тривалість ефекту нам розповість пластичний хірург, кандидат медичних наук Швець Ірина Миколаївна.

 

Швець Ірина Миколаївна, пластичний хірург, кандидат медичних наук, тел. 0990203470

Пухкі, чуттєві губи в усі часи асоціювалися з молодістю і сексуальністю. Крім цього, губи – дуже важлива частина соціальних відносин, адже широкий спектр емоцій виражається губами – від щастя до гніву та горя.

На сьогоднішній день  будь-яка жінка може дозволити  собі  бути власницею привабливих пухкеньких губ, адже сучасна косметологія дає можливість отримати «губи власної мрії» абсолютно простим та безпечним методом – за допомогою ін’єкцій спеціальних наповнювачів.

Найбільш ефективними та безпечними вважаються гелі в основі яких є гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота – це природний компонент нашої шкіри, що має в’язку консистенцію. Вона відноситься до групи небілкових речовин – полісахаридів, тому використання наповнювачів для губ на основі гіалуронової кислоти на 99,9% виключає ризик будь-яких реакцій несумісності або алергії.

Гіалуронова кислота, як губка, утримує вологу і забезпечує прекрасне зволоження губ. Одна молекула гіалуронової кислоти може притягувати до 100 молекул води, створюючи видимий і природний об’єм губ. Як довго протримається результат корекції губ – залежить від індивідуальних особливостей – швидкості обміну речовин, віку, занять спортом, відвідування лазні і т.д. В середньому цей період становить від 4 до 6 місяців. Використовуючи поєднання філлера і правильної техніки, лікар може досягти таких ефектів: зробити губи ніжними, свіжими і ніби злегка вологими, надати їм «зацілований» вигляд, додати обсягу, поліпшити форму або вирішити чисто технічне завдання – розгладити дрібні зморшки по контуру губ та підняти кутики губ.

Відсоток  ускладнень після контурної пластики губ дуже малий, проте він все таки існує: можливе утворення гематом, почервоніння,  розвиток алергічних реакцій та формування вузлів під шкірою губ. Протипоказами для проведення процедури є: вагітність та період грудного вигодовування, дерматити різного походження, аутоімунні захворювання, вірус герпесу в місці ін’єкцій.

Косметичний ефект після процедури збільшення губ помітний відразу, але необхідно пам’ятати, що будь-які маніпуляції в області губ супроводжуються набряком, який може триматися до 3-х днів, тому остаточно оцінювати результат можна тільки через кілька днів, коли набряк зійде. На відміну від пластичних операцій на губах, контурна пластика філлером має зворотній характер  та значно нижча в ціні (від 100 $).

 

Мета:


Читайте також:16C°
7м/с