28°

Нотатки пані: жіночі таємниці і секрети

пані Інна

Усім відомо, що жінки зазвичай погано зберігають свої секрети. А даремно. Тому що  навіть звичайні буденні сімейні відносини найкраще підтримувати за допомогою таємниці. Бо ніщо так сильно не притягує партнерів один до одного, як натяк, невелика недомовленість у відносинах.

«Жінка приваблива тільки тоді, коли вона впевнена в тому, що може зберігати свої таємниці» – говорила Марлен Дітріх, яка сама була втіленням загадки, незбагненності.

Все вищесказане зовсім не означає, що представниці прекрасної статі повинні на кожному кроці оточувати себе таємничістю. Але в певних ситуаціях вона просто необхідна.

Таємниця буднів

Для того, щоб жінка могла побути наодинці з собою, їй необхідна певна територія, де б вона відпочивала від чоловіка, зберігаючи свої секрети. Якщо у вас немає окремої кімнати, обмежтеся закритим ящиком шафи або замкненою скринькою в спальні.

Таємниця тіла

При тривалих сексуальних відносинах чуттєвість партнерів знижується. Відомо, що напівоголення  еротичніше наготи. Адже чоловік і дружина часто бачать один одного оголеними. Наслідок цього – потреба в чомусь новому, незвіданому. Постарайтеся якомога рідше роздягатися на очах своєї половини. І тоді еротика знову повернеться до вас.

Таємниця душі

Чоловік не повинен точно знати, що його дружина відчуває, про що думає в цю хвилину. У свою чергу, дружина не повинна знати того ж про чоловіка. Власні думки, мрії, фантазії захищають особистість, створюючи своєрідну ауру. Партнери можуть, зрозуміло, ділитися один з одним своїми мріями і думками. Однак якщо жінка під час сексу думає про іншого партнера – це повинно бути для чоловіка страшною таємницею.

Таємниця минулого

Для чого партнери розповідають один одному про своє минуле? Чоловіки – найчастіше для того, щоб похвалитися. Жінки – щоб продемонструвати незагоєні рани. Згодом пара може гірко шкодувати про свою відкритість, але сказане назад не повернути. Якщо хочете «висповідатися», знайдіть нейтрального слухача. Те, що може поранити когось із партнерів, повинно завжди залишатися в таємниці.

Таємниця майбутнього

Чим більше людей знають про ваші цілі, плани, проекти, тим менше ймовірність втілити їх в життя. Так, важко тримати в таємниці те, чого ти хочеш досягти, але прагнути до цього треба. Не дарма ж в народі кажуть: слово – срібло, мовчання – золото.