8°

Нотатки пані: живильний крем для обличчя – як зробити в домашніх умовах і як вибрати в магазині

пані Інна

Якщо восени наш організм ще тримається за рахунок запасів, які він придбав влітку, то з настанням зими виснажуються, навіть, вони. І ось тоді красуні починають з жалем розглядати в дзеркалі ознаки авітамінозу, які все частіше виявляються на шкірі. Це – лущення, надмірна сухість, зникнення здорового рум’янцю, поява незрозумілого висипу.

Все це хочеться приховати під шаром тонального засобу, але це не допомагає. Саме час придбати живильний крем для обличчя, щоб насолодитися його багатогранною дією і  приголомшливим ефектом.

Хороший живильний крем – запорука здоров’я вашої шкіри в будь-яку пору  року. Якщо застосовувати його грамотно і регулярно шкіра засяє свіжістю та красою без будь-яких проявів авітамінозу. Весь секрет чудодійного засобу полягає в тому, що будь-яку проблему він вирішує комплексно:

  • заповнює в клітинах нестачу вітамінів і мінералів;
  • нормалізує водний баланс;
  • покращує нездоровий колір обличчя;
  • розгладжує дрібні зморшки і володіє ліфтинг-ефектом, якщо це поживний крем для зрілої шкіри (для тих кому за 40);
  • усуває пігментацію;
  • пом’якшує лущення і скоринки;
  • якщо це поживний крем для чутливої ​​шкіри, він ефективно знімає роздратування і працює як профілактичний засіб від алергії;
  • захищає від низьких температур, сильного вітру, морозів, снігу;
  • лікує ранки і мікропошкодження

Усім потрібен живильний крем для обличчя, але для кожного типу шкіри він буде виключно своїм. Шукайте засіб за своїми запитами, щоб він, крім живлення, вирішував і інші косметичні проблеми, з якими вам довелося зіткнутися. Це цілком реально. З огляду на нижче наведені поради, ви зможете швидко зорієнтуватися в різноманітті кремів, розроблених для живлення шкіри обличчя.

Краще користуватися тандемом з однієї лінійки: живильний нічний крем відновлює і омолоджує, він легкий і повітряний. Тоді як денний захищає і володіє більш жирною  консистенцією.

Перевіряйте термін придатності.

Вивчайте склад: в такому засобі повинно бути багато вітамінів, мінералів, екстрактів рослин. Це основне, чим відрізняється живильний крем від зволожуючого: в останньому немає кислот, але переважають масла.

Досить просто зробити живильний крем для обличчя в домашніх умовах: знадобиться основа у вигляді бджолиного воску, свинячого жиру або вазеліну, а також основні діючі компоненти – масла, фрукти, мед, яйця, овочі та інші вітамінізовані продукти.

Для сухої шкіри

Розтопити 10 чайних ложок свинячого жиру, змішати з касторкою (10 мл). Додати токоферол (5 крапель) і сік алое (чайну ложечку). Вийде дуже жирний живильний крем з ефектом зволоження, який захистить шкіру від будь-якої негоди.

Зволожуючий

Збити яєчний жовток з 20 гр розтопленого вершкового масла. Додати 10 мл рідкого меду. Розтерти з 15 гр м’якоті хурми.

Для жирної шкіри

Збиваються вершкове масло (15 гр), яєчний білок, пюре зі свіжих слив (2 столових ложки), мед в рідкому вигляді (10 мл).

Для комбінованої шкіри

Подрібнити листок  алое, змішати його з рідким медом в рівних пропорціях (по 1 чайній ложечці), розбавити рожевою водою до кремоподібного стану. Поставити на водяну баню і повільно додавати свиняче сало до однорідності.

Для проблемної шкіри

Порошок  муміє розвести відваром календули так, щоб вийшло кремоподібна речовина.

Нічний крем

На водяній бані підігріти суміш з масел (оливкового, мигдалевого, персикового) і бджолиного воску в пропорції 5 до 1. Окремо розведіть окропом борну кислоту в порошку (1 чайну ложечку). Все змішайте і збийте.

Для довідки. Всі поживні речовини потрібно ретельно збивати, поки вони в теплому вигляді, щоб вийшла сметано подібна  суміш повітряної легкої консистенції. Після цього вона охолоджується не менше доби в холодильнику і тільки потім застосовується за своїм прямим призначенням. І пам’ятайте про те, що такі продукти не зберігаються довго: не більше 5 днів в прохолодному місці.

Безсумнівно, натуральний живильний крем для обличчя, зроблений своїми руками, надасть шкірі чарівного ефекту в зимовий період часу. Він не буде обтяжувати її парабенами і консервантами: кожен активний компонент піде їй на користь. Однак магазинні і аптечні засоби для живлення епідермісу розроблені професійно, тому часто виявляються більш ефективними. Що важливіше – вирішувати тільки вам.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp