4°

Нові добровольці з Рівненщини вирушили відбудовувати Херсонщину

Ще 22 добровольців із Сарненщини вирушили відбудовувати Кочубеївську громаду у межах ініційованого Президентом України проєкту “Пліч-о-пліч”.

“Бригада волонтерів з Миляцької, Дубровицької та Сарненської громад допомагатиме відновити житлові будинки в Херсонській області. Серед добровольців – представники релігійних громад, старости сіл та небайдужі люди. Зважаючи, що для деяких хлопців це перше відрядження до постраждалого від війни краю, поділився з ними власним досвідом роботи в цих населених пунктах”, – зазначив начальник Сарненської РВА Олександр Кохан, який провів будівельників і сфотографувався з ними на згадку (на знімку).

Раніше на Херсонщині вахтовим методом уже відпрацювали 34 волонтери з Висоцької, Рокитнівської, Старосільської, Миляцької, Березівської громад Сарненського району.

Нагадаємо, Рівненська область взяла шефство над Кочубеївською тергромадою на Херсонщині.

“У планах – відновити 124 пошкоджені російськими ракетами будинки. Дякую мешканцям області, котрі не змогли залишатися осторонь та виявили готовність простягнути руку допомоги в скрутну хвилину. Разом подолаємо все!” – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp