17°

Новий патріотичний мурал «Світло переможе темряву» прикрашатиме головну будівлю Головного управління Нацполіції Рівненської області

На знак пам’яті про загиблих бійців спецпідрозділу «КОРД» на стіні Головного управління поліції у Рівненській області створили мурал.

Над зображення працював рівненський художник Костянтин Качановський. Він зазначив, що саме ця робота є найбільшою і найскладнішою з усіх створених ним раніше муралів.

“Це не просто данина загиблим правоохоронцям. Це також свідчення сучасної історії, боротьба двох світів, у якому завжди перемагає світла сторона. А дитина на ньому — уособлення мирного майбутнього, за яке усі ми сьогодні боремось”, – каже Костянтин Качановський.

“Загибель п’ятьох бійців — це наш нестишний біль. Тож ми вирішили презентувати мурал саме сьогодні, символічно, у День Української Державності. Адже хлопці віддали свої життя у боротьбі за волю і свободу нашого народу”, – прокоментував створення муралу очільник поліції Рівненщини Олексій Камишанський.

“Герої серед нас, щодня, — сказав очільник Рівненської РОВА Віталій Коваль, який також завітав на відкриття. — Поліція сьогодні не лише в тилу, але і на передовій береже наш спокій та формує сектор безпеки”.