20°

У начальника Генштабу ЗСУ новий заступник: хто ним став?

Володимир Горбатюк: шлях від десантника до заступника начальника Генштабу

Володимир Горбатюк – бригадний генерал Збройних Сил України, який нещодавно був призначений заступником начальника Генерального штабу. Він здобув широку популярність після відео, де він спокійно йде під час бою у напрямку відступаючих росіян.

Народився Володимир у селищі Тиврів на Вінничині. З дитинства мріяв стати десантником і служити в Збройних Силах України. Після закінчення школи вступив до Одеського інституту сухопутних військ. Пройшов усі кар’єрні щаблі: від командира роти до заступника командувача Оперативного командування “Захід”.

Брав участь у миротворчій місії в Косово, командував 54-ою механізованою бригадою, яка брала участь у боях на Світлодарській дузі. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденами Богдана Хмельницького III ступеня та Данила Галицького.

Володимир Горбатюк також здобув два магістерських дипломи: з національної безпеки та з міжнародних відносин. Під час широкомасштабного вторгнення Росії в Україну став одним з керівників ризикованої операції з ліквідації тилового пункту управління росіян у Поліському. Він командував артилеристами, які завдяки цій операції знищили 48 одиниць ворожої техніки.

Зараз Володимир Горбатюк відповідає за оперативну роботу, роботу штабів, планування та управління. Сфера його відповідальності – ведення бойових дій та координація між штабами різного рівня.

Володимир переконаний, що війна з Росією почалася не в 2014 році, а набагато раніше. Він вірить, що українці повинні боротися за свою незалежність і бачить перемогу у війні не лише у відновленні суверенітету над окупованими територіями, але й у перетворенні України на сильну країну.

19 лютого Володимиру Горбатюку виповнилося 42 роки. Вітаємо генерала з днем народження та віримо в перемогу України!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp