12°

“Nu pogodi” – чемпіон! У “Меморіалі Шморгуна”, що стартував торік, оголосили переможців

24-й Відкритий обласний турнір з футболу “Меморіал Володимира Шморгуна” завершився сьогодні на запасному полі стадіону “Авангард”. У заключній зустрічі команди “Nu pogodi” (Здолбунів) та ФК “Садове” зіграли унічию – 0:0.

Для здолбунівців ця гра вже не мала турнірного значення, адже перше місце вони забезпечили достроково. Другими на турнірі стали футболісти команди “Коливань” (Клевань), третіми – “Маяк” (Сарни).

Усі призери сьогодні одержали від Рівненської обласної асоціації футболу нагороди, а також м`ячі.

– Наша команда – це команда друзів, – розповідає гравець команди “Nu pogodi” Дмитро Вознюк. – Участь у турнірах ми беремо лише, щоб вигравати. Для нас усіх це можливість у вихідні збиратися разом, і проводити час на позитивних емоціях.

– Турнір Шморгуна для нас це пам`ять, можливість віддати данину традиціям, – говорить голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов. – Для команд це підготовка до нового сезону. Через карантинні обмеження довелося змінити формат, адже торік ми не завершили турнір. Втім, сонце поступово сходить над українським футболом, повертаються глядачі на стадіони, повертається футбол в життя. Тому усім здоров`я, успіхів, до зустрічі у новому сезоні.

Загалом у турнірі змагалося сім колективів. Особливість 24-го “Меморіалу Шморгуна” у тому, що розпочався він торік, але через карантин змагання довелося зупинити. Продовжили минулорічний турнір цьогоріч.

Про це повідомляє Рівненська обласна асоціація футболу.