8°

О 16-00 у Рівнераді засідання постійної комісії

Сьогодні о 16:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації (голова постійної комісії – В. Павелків). Засідання відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-А, 4 поверх, каб. 410.

Орієнтовний порядок денний

засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури,

духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з

громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації

 

1.       Про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік.

Доповідач: Шульга В. О., начальник Управління бюджету і фінансів.

2.       Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 “Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік”, що стосуються Управління комунальною власністю.

Доповідач: Поліщук Н. В., начальник Управління комунальною власністю.

3.       Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 06.07.2017 № 2991 “Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік”, що стосуються Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Доповідач: Шевчук С. А., начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

4.       Про створення Комунального закладу “Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської міської ради.

Доповідач: Шевчук С. А., начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

5.       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола (міський пляж озера Басів Кут) Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

6.       Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки на вул. Макарова, 56 Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

7.       Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 19.10.2017 № 3555 “Про увічнення пам’яті провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери”.

Доповідач: Мельник В. В., заступник начальника Управління містобудування та архітектури.

8.       Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904.

Доповідач: Кирея М. І., начальник Управління економіки міста.

9.       Про фінансування програм.

Доповідач: Максименко Т. А., начальник Управління культури і туризму.

10.  Про затвердження Програми підтримки Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення на 2018 рік.

Доповідач: Павлюк О. В., директор Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.

11.  Про затвердження Програми підтримки та розвитку Державно-комунального підприємства “Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного” на 2018 рік.

Доповідач: Черепанов А. М., директор Державно-комунального підприємства “Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного”.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp