17°

Обарівці обурені зрізанням лісосмуги вздовж дороги на Луцьк (ФОТО)

Джерело: Рівне Вечірнє

Жителька села Обарів на ім’я Валентина звернулася до «РВ» зі скаргою на несанкціоноване зрізання дерев вздовж дороги поблизу зупинки і кафе «Парус». Жінка зробила фото обрізки.

Навіщо зрізати здорові дерева й кущі? – обурюється Валентина. – Кому вони заважають? Там стоїть КАМАЗ з навантаженими уже зрізаними деревами – видно, на дрова собі беруть. Стоїть там трактор і люди поряд в жилетках комунальної служби. Я запитала в них, нащо таке роблять. Вони кажуть: всі питання до начальника. Попросила їх показати дозвільні документи на обрізку – проігнорували. Це ж якщо зріжуть дерева, то дорогу перемітатимуть сніги. На зиму такого точно не можна робити.

У Службі автомобільних доріг обіцяли уточнити, чи це саме вони виконують роботи. Проте речник Служби Дмитро Леонтіюк зазначив, що шляховики дійсно періодично здійснюють санітарну чистку дерев вздовж доріг області з метою не допустити їх аварійного падіння. А від переметів рятують встановлені ними щити на ділянках, де дійсно існує така небезпека.

Ділянка, на якій зрізали частину лісосмуги, відноситься не до села Обарів, а до Городка. Голова Городоцької сільради Олеся Ткачук каже:

Обарівці постійно зносять своє сміття і викидають там поміж дерев. А люди, які живуть там поряд, ще й дрова там собі рубають. Ми періодично наймаємо людей, щоб те сміття вивозити. Вже немає сил боротися з тим смітником. Та й подивіться на ті дерева – старі, трухляві. То, певно, шляховики їх зрізають і мають повне право на це, бо там дорогу мають розширяти.