19°

Обстановка на Західному кордоні

За добу 03 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули близько 86 тисяч осіб та майже 13,5 тисяч транспортних засобів.

Дані показники, у порівнянні з попередньою добою, дещо зменшилися. На виїзд з України до ЄС та Молдови прослідувало понад 71 тисяча осіб та майже 13,5 тисяч автівок. Кордон до Польщі перетнули майже 54 тисячі людей, решта вибули до Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови.Минулої доби кордон на в’їзд до України перетнули майже 14 тисяч осіб, з яких понад 11 тисяч – українці.

Пишаємося співвітчизниками, які у цей тривожний час їдуть боронити свою Батьківщину!Наразі одним з основних завдань для прикордонників та митників є оформлення гуманітарної допомоги для українського населення та нашої армії.

Наразі усі пропускні процедури максимально спрощені, але додаткову інформацію щодо перевезення гуманітарної допомоги через кордон можна отримати за посиланням https://cutt.ly/1AsN2Oo.

Нагадуємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні працюють у цілодобовому режимі. Завантаженість пунктів пропуску кожні три години висвітлюється на сторінці Західного регіонального управління Західний Кордон, щоб громадяни мали змогу самі обирати найменш заповнені пункти пропуску.

ПРОСИМО усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону.

ЗАКЛИКАЄМО: не пропонуйте прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Вам відмовлять, проінформують поліцію, а потім доставлять до військкомату. Крім того, дії тих, хто намагається «вирішити питання», відволікають охоронців кордону від виконання безпосередніх обов’язків.