21°

погода у Рівному

Обставини вибуху на “Колор С.І.М.” встановлює поліція (ФОТО)

Учора, 17 жовтня, о 18:58 Службу порятунку повідомили про пожежу на території підприємства “Колор С.І.М.” (вул. Центральна, смт Клевань). Близько 19-ої години повідомлення про подію отримала поліція.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили,  що внаслідок вибуху відбулось загоряння приміщення з миття використаних банок з-під фарби. О 19:38 пожежу вдалося локалізувати, а о 20:16 повністю ліквідувати.

На місце події негайно прибула і слідчо-оперативна група Рівненського районного відділення поліції, поліцейські вибухотехнічного відділу ГУНП та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Відповідно до акту працівників ДСНС ймовірною причиною вибуху та в подальшому пожежі є скупчення газоповітряної суміші та короткого замикання електромережі на складі лакофарбової продукції товариства з обмеженою відповідальністю. 

Внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

За результатами акту працівників ДСНС вирішуватиметься питання про кваліфікацію вказаної події.

Крім того, поліцейські залучатимуть фахівців відповідних служб, аби здійснити заміри щодо встановлення рівня забруднення атмосферного повітря в житловій зоні.

За матеріалами поліції та ГУ ДСНС Рівненської області

Тим часом заступник селищного голови Клеваня Володимир Мокляк повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що працівники Рівненської лабораторії та Держпродспоживслужби не прибули одразу на місце події для замірів викидів у повітря, їх приїзд очікується лише сьогодні, 18 жовтня.

 

Депутат Верховної ради від даного округу Роман Іванісов на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що йому телефонують місцеві жителі зі скаргами на їдкий сморід у повітрі. 

За їхніми словами, ситуація ускладнюється тим, що роза вітрів направлена на схід, саме в бік районної лікарні, – зазначає він у своєму дописі та вимагає в усіх відповідних служб оперативно відреагувати на ситуацію.