Оксана Галайчук та Алевтина Кляповська одержали премії Косміаді | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-03-2019  18:00
Оксана Галайчук та Алевтина Кляповська одержали премії Косміаді

Художниці Оксана Галайчук та Алевтина Кляповська отримали дипломи, нагрудні знаки та 14 тисяч гривень винагороди на двох.

Премію Косміаді, яка присуджується діячам образотворчого мистецтва, вже сьомий раз вручали у Рівному. Премія заснована на честь видатного художника, архітектора та педагога Георгія Косміаді.

Цього року за одностайним рішенням комітету Лауреатами стали: Оксана Галайчук та Алевтина Кляповська – художниці декоративно – прикладного мистецтва, обидві, члени Національної Спілки художників України. Нагороджував їх міський голова Рівного. Митці отримали дипломи з нагрудними знаками та розділили грошову винагороду у розмірі 14 тисяч гривень.

«Дуже сподіваюсь, що через багато років, можливо, нас не буде, а премія буде жити. І будуть пам’ятати люди про тих людей, які заслужили цю премію. Дуже важливо, щоб ви розуміли, що премія вручається об’єктивно. В роботу комісії я не втручаюсь» – зазначив Володимир Хомко. 

Нагадаємо, що переможців обирають 13 членів комітету, який створюється з числа митців. Вперше за всі роки існування премії імені Георгія Косміаді, таємне голосування всіх членів журі виявилося одноголосним. Премія вручається з 2013 року.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради
 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с