19°

Олег Жох впевнено набирає спортивну форму (ВІДЕО)

Олег Жох, рукоборець з Рівненщини, семиразовий чемпіон світу з армспорту, минулоріч потрапив у жахливу ДТП із двома загиблими. Після аварії він перебував у важкому стані, і для нього розпочався тривалий період реабілітації.

В інтерв’ю Суспільному Олег каже, що загалом вже добре себе почуває.

“Ще перебуваю не в дуже добрій формі, але вже можна займатися. Потрібно ще декілька місяців, – розповідає Олег. – Але думок покинути спорт у мене не було”.

Більше – дивіться у випуску “Доброго ранку”.

Чемпіон світу з армспорту Олег Жох заявив, що знову готовий до змагань після ДТП

У цьому відео трішки про людину, яка надзвичайно сильна не тільки фізично, а й незламна морально. Торік у листопаді він потрапив у жахливу ДТП, де двоє людей загинули. Олег, який був пасажиром – вижив, але був у тяжкому стані. Мова про того самого рукоборця Олега Жоха, який є семиразовим переможцем чемпіонату світу з армспорту і кілька років тому поклав на руку самого Василя Вірастюка. Після аварії у Олега був тривалий період реабілітації. І ось у студії «Доброго ранку» на Суспільному сьогодні він заявив, що знову готовий боротись. Про те, у якому Олег Жох зараз фізичному стані, про початок його спортивної кар'єри у гуртожитку НУВГП та що побажав йому плавець-чемпіон Михайло Романчук – дивіться у цьому відео.

Опубліковано UA: Рівне Вівторок, 6 серпня 2019 р.