26°

Олександр Третяк попередив про демонтаж. Будівництво навпроти “Сільпо” у Рівному

Міський голова Рівного Олександр Третяк 8 жовтня заявив, що якщо виконавець робіт сам не демонтує споруди навпроти”Сільпо”, то це зробить місто. Він записав відео на фоні будівництва й продемонстрував наказ, підписаний головним архітектором Рівного про скасування паспортів прив’язки для цих тимчасових споруд.

Мер Олександр Третяк сказав, що ситуація з будівництвом напроти Сільпо на Київській у нього викликала обурення.

“Такі речі, ганебні речі, які відбуваються із захопленням міської землі, не повинні і не можуть мати місце у нашій громаді. Ми, як влада, змушені рухатись по букві закону. У моїх руках – наказ про анулювання паспортів прив’язки групи стаціонарних тимчасових споруд, підписаний паном Котляровим”, – повідомив міський голова.

Підписання цього документу чекали відучора, 7 жовтня. Начальник управління містобудування та архітектури міста Дмитро Котляров не підписував його, адже не було опубліковане на сайті Рівнеради рішення, яке його зобов’язувало це зробити.

Олександр Третяк розповів про подальші плани міста щодо будівництва на Київській. На фоні видно, що роботи на об’єкті продовжуються станом на ранок 8 жовтня.

“На даний момент збирається комісія по демонтажу таких тимчасових споруд, після чого комісія подає своє рішення на виконком, про знесення цих конструкцій і виконком приймає рішення, після якого накладається припис і, відповідно, мають бути усунені самим виконавцем робіт. Якщо сам виконавець не усуне цих конструкцій, відповідно виїжджають працівники і має бути зроблений демонтаж. Моя позиція принципова і категорична”, – заявив він.

Суспільне звернулось за коментарем із цього приводу до підприємця Олександра Сачевчича. Він пообіцяв перетелефонувати пізніше.