15°

Олексій Хахльов керуватиме Федерацією футболу Рівненщини

6 грудня в готелі «Мир» у Рівному відбулись установчі збори Громадської спілки «Рівненська обласна федерація футболу». Делегати зборів обрали Олексія Хахльова головою реформованої обласної федерації та затвердили її керівні органи.

Зібрання установчих зборів відбулося задля приведення юридичних і організаційних питань обласної федерації футболу, її документації у відповідність до змін в чинному Законодавстві. Це є одним з важливих етапів реформування українського футболу.  Віднині у керівника федерації буде відразу три «перші заступники», котрі відповідатимуть за різні напрямки розвитку футболу.
Так «першим заступником», який відповідатиме за розвиток на Рівненщині професійного та аматорського футболу став депутат облради (БПП «Солідарність»), заступний голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір. 
За розвиток дитячого, юнацького, молодіжного, студентського та жіночого футболу відповідатиме «перший заступник», народний депутат (ВО «Батьківщина») Сергій Євтушок. 
А от займатись матеріально-технічним забезпеченням та антикорупційною діяльністю буде «перший заступник, народний депутат (ВО «Свобода») Олег Осуховський. Який ще вочевидь дбатиме й за розвиток на Рівненщині футзалу.
Допомагати реалізовувати стратегію розвитку футболу на Рівненщині першим заступникам та голові федерації будуть ще п’ятеро заступників по напрямках. Ними стали: Володимир Дзюбак, Валерій Гладков, Віктор Кириловець, Євген Донцов та Андрій Біланчук. Який до того ж є віце-президентом НК «Верес», а його компанія «АвтоПлюс» — офіційний спонсор рівненського «Вереса».
Також учасники установчих зборів підтримали на посаді виконавчого директора Рівненської обласної федерації футболу Олега Кучера. Та затвердили склад виконавчого комітету федерації.
Реформування головної футбольної структури Рівненської області має завершитись 1 лютого 2018 року. Коли відбудеться Конференція Громадської організації «Рівненська обласна федерація футболу» де  має бути прийняте рішення про її ліквідацію. І передачу всіх повноважень новоствореній  Громадської спілки «Рівненська обласна федерація футболу».
Окрім цього, установчі збори постановили: створити громадську спілку «Рівненська обласна федерація футболу» (із зазначенням мети її діяльності і місцезнаходження, визначення повного та скороченого найменування громадської спілки, власної назви іноземною мовою тощо), затвердити Статут ГС РОФФ, звернутись до ГС ФФУ з проханням надання членства та визначити особою, яка має право представляти Громадську спілки «Рівненська обласна федерація футболу» для здійснення реєстраційних дій виконавчого директора Олега Кучера.