16°

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 06:00

Окупантии намагаються оточити угруповання Об’єднаних сил. Противник здійснює поповнення запасів продовольства, паливно-мастильних матеріалів та боєприпасів. Крім того –

У напрямку на Слов’янськ ворог намагається відновлювати наступальні дії. У напрямку на Барвінкове має частковий успіх, просунувся на 7 км, взяв під контроль населений пункт Бражківка. Також наступав у напрямку на населений пункт Сулигівка, успіху не мав.

На Донецькому і Луганському напрямках окупанти прагнуть взяти під контроль райони Попасної та Рубіжного, встановити повний контроль над Маріуполем, а також підготуватися до наступальних дій в районі Золотої Ниви.

На Південнобузькому напрямку окупаційні війська проводять штурмові дії для взяття Олександрівки, мають частковий успіх. В районі населених пунктів Любине, Мирне, Копані окупанти обстрілювали з артилерії позиції ЗСУ.

Російські війська здійснили обстріли Миколаєва забороненими Женевською конвенцією касетними боєприпасами. Під ворожий вогонь потрапили цивільні квартали і медичні заклади, зокрема – дитяча лікарня. Є загиблі і поранені, зокрема і діти.